چهارمین یادواره شهدای مسجد بلال و کوی شهید رجایی

در راستای امر مقام معظم رهبری امام خامنه ای(مدظله العالی) به زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا،چهارمین یادواره شهدای مسجد بلال و کوی شهید رجایی(سپیدار) اهواز در روز جمعه مورخ ۲۹/۱/۹۳ با حضور خانواده های شهدا و مسئولین و جمع کثیری از مردم در محل مسجد بلال برگزار گردید.

آغازگر برنامه قرائت آیاتی از قرآن کریم بود ، پس از آن کلیپی با موضوع دفاع مقدس و شهدا پخش گردید . بلافاصله پس از اتمام کلیپ مجری برنامه از حجت الاسلام والمسلمین حاجتی دعوت به عمل آوردند تا با حضور در پشت تریبون به ایراد سخنرانی بپردازند ،پس از اتمام سخنرانی  ، گروه تواشیحی  متشکل از اعضای راهنمایی مسجد بلال به روی سن آمده و با اجرای خود ،  شوری دوباره در میان حضار بوجود آوردند . وپایان بخش مراسم مداحی حاج محمدرضا بذری بود که با صدای گرم خود یاد و خاطره شهدا را در ذهن ها زنده کردند.

نکته جالب توجه در این یادواره تزیینات و نوع دکوربندی محیط  یادواره و پیرامون آن بود که می توان به ایستگاه نقاشی ویژه کودکان ، چادر آموزش سلاح ، چادر وسائل مخابراتی ، چادر ایستگاه صلواتی ، چادر محصولات فرهنگی ، اشاره نمود و این حاکی از زحمات شبانه روزی کادر و اعضای مسجد بلال دارد.

در ادامه تصاویر این برنامه آورده شده است.

1 پاسخ

دیدگاه ها غیر فعال است.