ویژه برنامه های اعتکاف در مجموعه فرهنگی طلیعه داران ظهور

به گزارش مجموعه فرهنگی طلیعه داران ظهور؛ مسجد حجازی، مسجد طالب زاده، مسجد آیت الله اشرفی اصفهانی و موسسه رضوان معرفت آماده میزبانی از معتکفین شده اند.

اعتکاف فرصتی برای بنده خداست تا بتواند به راحتی با معبودش خلوت کرده و طلب مغفرت کند، روح و جسم و قلب خود را از بدی‌ها صیقل دهد و آماده ماه مهمانی خدا شود.

پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله) می‌فرمایند:کسی که از روی ایمان و برای رسیدن به ثواب الهی اعتکاف می‌کند تمام گناهان گذشته‌اش آمرزیده می‌شود. اعتکاف فرصتی برای بنده خداست تا بتواند به راحتی با معبودش خلوت کرده و طلب مغفرت کند و روح و جسم و قلب خود را از بدی‌ها صیقل دهد و آماده ماه مهمانی خدا شود.

اعتکاف به عنوان مجموعه‌ای مرکب از مهم‌ترین عبادات واجب و مستحب است که سازنده‌ترین روزها و فرصت‌های زندگی شرکت کنندگان را رقم می‌زند.

اعتکاف توفیقی بزرگ برای بندگانی است که خداوند به آنها عنایت کرده تا در این سنت حسنه شرکت کنند تا بتوانند در این خلوت سه روزه با معبودشان رازو نیاز کنند.

برنامه‌های ایام اعتکاف که از روزها 29 تا 2 فروردین‌ماه همزمان با ایام ماه رجب و ایام‌البیض در مراکز مجموعه فرهنگی طلیعه داران ظهور به شرح زیر برگزار می‌شود.

 

اعتکاف مسجد طالب زاده

زمان ثبت نام اولیه مراسم اعتکاف مسجد طالب زاده از 15 اسفندماه آغاز گردیده و علاقه‌مندان تا تاریخ 25 اسفندماه مهلت دارند تا از طریق تماس با شماره 09359280023 ثبت نام خود را انجام داده و از جزئیات برنامه اطلاع یابند.
مناجات‌های سحر، سخنرانی و انجام اعمال ام داوود از برنامه‌هایی است که در اعتکاف مسجد طالب زاده برگزار خواهد شد.
حجج الاسلام و المسلمین مالکی، سلیمانی فر، جزایری، شحیطاط از جمله سخنرانان و حجت الاسلام سید مهدی جزایری، آقایان بهنام منصوریی، شادور و جعفری مداحان اعتکاف مسجد طالب زاده می باشند.

مسجد طالب زاده به آدرس سی متری، خیابان معمار زاده آماده میزبانی از معتکفین می باشد.

 

اعتکاف مسجد حجازی

زمان ثبت نام اولیه مراسم اعتکاف مسجد حجازی از 18 اسفندماه آغاز گردیده و علاقه‌مندان تا تاریخ 26 اسفندماه مهلت دارند تا از طریق تماس با شماره 09025393919ثبت نام خود را انجام داده و از جزئیات برنامه اطلاع یابند.
مناجات‌های سحر، سخنرانی و انجام اعمال ام داوود از برنامه‌هایی است که در اعتکاف مسجد حجازی برگزار خواهد شد.
حضرت آیت الله سید طیب موسوی و حجج الاسلام و المسلمین مهرانیان، زرشناس، نعامی، شحیطاط از جمله سخنرانان و حجج الاسلام و المسلمین ،شحیطاط، جزایری، کاکاوند آقایان بهنام منصوریی، شادور و جعفری مداحان اعتکاف مسجد حجازی می باشند.

مسجد حجازی به آدرسسلمان فارسی شرقی، بین خیابان کمپانی و منصوری آماده میزبانی از معتکفین می باشد.

چهارمین اعتکاف دخترانه
موسسه رضوان معرفت
مسجد آیت الله اشرفی اصفهانی

زمان ثبت نام چهارمین مراسم اعتکاف دخترانه از 21 اسفندماه آغاز گردیده و علاقه‌مندان تا تاریخ 25 اسفندماه مهلت دارند تا از طریق تماس با شماره 09013361880 ثبت نام خود را انجام داده و از جزئیات برنامه اطلاع یابند.
مناجات‌های سحر، سخنرانی و انجام اعمال ام داوود از برنامه‌هایی است که در این اعتکاف برگزار خواهد شد.

مسجد آیت الله اشرفی اصفهانی به نشانی خیابان ادهم ، بین خیابان آیت الله غفاری و کاوه آماده میزبانی از بانوان 13 الی 18سال می باشد.