ویژه برنامه مرکز استعدادهای ناب برای روز معلم

به گزارش مجموعه فرهنگی طلیعه داران ظهور؛ مرکز استعدادهای ناب همزمان با فرارسیدن سالروز شهادت استاد مطهری و گرامیداشت روز معلم ، ویژه برنامه روز معلم با حضور اساتید و مربیان مدارس این مرکز برگزار کرد.

در این مراسم ابتدا، حجت الاسلام والمسلمین سید علی جزایری (مسئول مجموعه فرهنگی طلیعه داران ظهور) روز معلم را به همه معلمان تبریک عرض کرد و نکاتی پیرامون جایگاه و مقام معلمی در اسلام بیان کردند.

مرکز استعداد های ناب از سال 1393 تا کنون در حال فعالیت می باشد. این مرکز شامل دو دبستان دخترانه با نام های دبستان شهدای رضوان و دبستان بهشت قرآن و یک دبستان پسرانه بهشت صابرین و یک دبیرستان پسرانه با نام استعدادهای ناب صالحین می باشد.

رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله‌العالی) در مورد جایگاه معلم می فرمایند: «معلمان پرورش‌دهنده مهم‌ترین سرمایه یک ملت؛ یعنی سرمایه انسانی، پایه‌ریزان تمدن نوین، جهادگران میدان کارزار مبارزه با جهل و بی‌سوادی و سازندگان هویت و فرهنگ یک ملت هستند»

جایگاه و مقام معلم، آن‌گونه والا و ارزشمند است که سالروز شهادت استاد مبارز خط مقدم جبهه فکری و فرهنگی انقلاب اسلامی؛ استاد شهید مرتضی مطهری؛ به نام این گروه فرهیخته ثبت شده است.