معرفی نفرات برتر مسابقه بهشت نما

مرکز هنری رسانه ای کوثر که چندی پیش برای افراد شرکت کنده در اردوی مشهد مقدس ۹۵ مجموعه طلیعه داران ظهور مسابقه عکاسی و کلیپ سازی با عنوان “بهشت نماترتیب داده بود.امروز طی انتشار کلیپی اسامی و کارهای برتر این مسابقه را اعلام کرد . در ادامه با  معرفی نفرات برتر این مسابقه با ما همراه باشید .

 

baner-ekhtetamiye-3

 

حجت الاسلام پلوزاده  با بیان این که مسابقه در دو بخش عکاسی و کلیپ سازی برگزار شد و ما انتظار داشتیم که در این دو بخش آثاری ارسال گردد با توجه به آثار ارسال شده برای مسابقه ، اعضای شرکت کننده تمایل بیشتری به بخش عکاسی نشان داده اند بودند. و این نشان از علاقه بیشتر به عکاسی با موبایل بین افراد است .

 

تعداد نفرات برتر هر بخش

مدیر مرکز هنری رسانه ای کوثر در مورد بخش های اهدای جوایز گفت : بر اساس نظر داوران مسابقه تصمیم بر این شده که در بخش عکاسی که اعضای بیشتری در آن شرکت نموده اند . سه اثر را به عنوان آثار برتر و در بخش کلیپ سازی یک اثر را به عنوان اثر برتر انتخاب نمایند.

جوایز نفرات برتر

بر اساس خبر اعلام شده از سوی مرکز هنری کوثر جوایز نفرات برتر در بخش های مختلف به ترتیب زیر می باشد.

*نفرات اول در بخش عکاسی و کلیپ سازی

  • پکیج کامل لنز های حرفه ای عکاسی به همراه یک فلش مموری ۱۶ گیگ

 

*نفر دوم در بخش عکاسی

  • یک عدد سه پایه حرفه ای مخصوص تلفن های همراه

 

*نفر سوم در بخش عکاسی 

  • یک عدد مونوپاد حرفه ای

 

مرکز هنری رسانه ای کوثر در ادامه بیان کرد که برخی از آثار ارسالی در بخش های مختلف که دارای کیفیت فنی خوبی بودنددر قسمت آثار شایسته تقدیر قرار گرفته اند. در ادامه شما را به تماشای کلیپ معرفی نفرات برتر مسابقه بهشت نما دعوت می نمایم.

1 پاسخ

دیدگاه ها غیر فعال است.