مراسم افتتاحیه حوزه علمیه امام خامنه ای (مدظله العالی) برگزار شد

به گزارش روابط عمومی مجموعه فرهنگی طلیعه داران ظهور؛ مراسم افتتاحیه حوزه علمیه حوزه های علمیه امام خامنه ای (مدظله العالی) اهواز پیش از ظهر امروز با حضور مدیر حوزه علمیه و جمعی از روحانیان، اساتید و طلاب برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین سید علی جزایری، در این جلسه با قدردانی از تلاش روحانیان و اساتید قبلی و فعلی مدرسه علمیه، به لزوم توجه به امر تقویت تقوا و معنویت در طلاب و تلاش برای تحقق مطالبات رهبری مبنی بر انقلابی بودن حوزه و همچنین تربیت طلابی مسلط به موضوعات مختلف اجتماعی، دینی و سیاسی تأکید کردند.

وی با اشاره به اینکه سال تحصیلی جدید مدارس علمیه استان از اول شهریور ماه همزمان با سراسر کشور آغاز شده است، گفت: مدرسه علمیه امام خامنه ای (مدظله العالی)  با قوت و قدرت به کار خود آغاز می نماید و امیدواریم با حمایتهای نماینده ولی فقیه در استان شاهد پیشرفت حوزه های استان در سال تحصیلی جدید باشیم.

 

مدیریت حوزه در ادامه به برنامه علمی در سال جاری اشاره کرد و گفت: امسال برنامه های علمی ویژه ای برای طلاب در نظر گرفته ایم که در ماه های آتی برگزار می گردند.

 

گفتنی است حوزه علمیه امام خامنه ای (مدظله العالی) با انجام تعمیرات و بازسازی ساختمان حوزه  اقدام به افزایش ظرفیت پذیرش خود نموده و سال تحصیلی 96-97 را با حضور 60 طلبه جوان آغاز می نماید.