سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین پناهیان در جمع فعالان فرهنگی شهر اهواز

حجت الاسلام و المسلمین پناهیان در سفر اخیر خود به اهواز در جمع برخی از فعالان فرهنگی به ایراد سخنرانی پرداختند. در ادامه با گزارش اجمالی از این برنانه با ما همراه باشید.

 

حجت‌الاسلام‌والمسلمین پناهیان با اشاره به اینکه در استان خوزستان ظرفیت‌های زیادی وجود دارد گفت : تجربه دفاع مقدس یک تجربه باعظمتی بود که اینجا (خوزستان) را تبدیل به جایگاه مرد آفرینی کرد.

 

panahiyan-1

ایشان در ادامه بابیان  این نکته که یکی دیگر از ظرفیت‌های مهم استان خوزستان وجود زبان عربی است که یکی از زبان‌های بین‌المللی بومی ایران است. به حضور آیت‌الله موسوی جزایری را به‌عنوان یک عنصر مؤثر و تأثیرگذار در امور فرهنگی استان اشاره کردند.

 

حجت‌الاسلام‌والمسلمین پناهیان در جمع فعالان فرهنگی شهر اهواز راهکارهایی را به‌عنوان گسترش فعالیت‌های فرهنگی در استان بیان کردند.

 

panahiyan-2

ازجمله این فعالیت‌ها می‌توان به، گسترش فعالیت‌های فرهنگی به فعالیت‌های اجتماعی ، افزایش فعالیت‌های شهری به فعالیت‌های منطقه‌ای ، تنوع فعالیت‌های فرهنگی و همچنین در پایان ایشان، جهت گسترش و افزایش فعالیت فرهنگی در استان به مسئولان فرهنگی شهر اهواز پیشنهاد گسترش دامنه مخاطبان را دادند.

 

این نشست در تاریخ جمعه سوم دی‌ماه در مسجد آیت‌الله اشرفی اصفهانی با حضور جمعی از فعالان فرهنگی شهر اهواز برگزار شد.