اولین دوره آموزش مجازی تربیت معلم تراز انقلاب اسلامی

معرفی دوره مجازی تربیت معلم تراز انقلاب

مرکز استعدادهای ناب همگام با آخرين تحولات آموزشي و فناوري، با توجه به‌ضرورت گسترش آموزش اقدام به برگزاری اولین دوره آموزشی تربیت معلم تراز انقلاب اسلامی نمود.

برنامه دوره

اولین دوره آموزشی تربیت معلم تراز انقلاب اسلامی به مدت 20 روز از ۷ تیر ماه ویژه مربیان و معلمان مدارس مرکز استعدادهای ناب آغاز می گردد. علاقه مندان به شرکت در این دوره مجازی می‌توانند با مراجعه به سایت مجموعه فرهنگی طلیعه داران ظهور جهت ثبت نام اقدام نمایند.

تمام مراحل برگزاری دوره از طریق سامانه آموزش مجازی مجموعه فرهنگی طلیعه داران ظهور و کانال اختصاصی دوره در پیام رسان گپ خواهد بود. اعضای دوره از طریق سامانه آموزشی و کانال دوره به محتوای دوره شامل فیلم و صوت آموزشی دسترسی خواهند داشت.

بعد از پایان هر درس اعضای دوره باید خلاصه درس مربوطه را در کانال اختصاصی دوره ارسال نمایند.

در پایان دوره یک آزمون به صورت تستی از طریق سامانه آموزش مجازی مجموعه فرهنگی طلیعه داران ظهور برگزار می‌شود.

پس از تکمیل ثبت نام پیامکی شامل لینک کانال دوره در پیام رسان گپ برای مخاطبان پیامک می شود.

با عضویت در کانال دوره، توضیحات کاملی در خصوص شیوه دسترسی به محتوای دوره و آزمون پایانی در سامانه آموزش مجازی ارائه می گردد.

زمان بندی دیدن فیلم ها و شرکت در آزمون ها در بازه زمانی که در هر هفته مشخص می گردد شناور می باشد.

در پایان دوره به افرادی که حداقل نمره 80 از ۱۰۰ نمره را کسب کرده باشند گواهی پایان دوره توسط مجموعه فرهنگی طلیعه داران ظهور  تقدیم می گردد.

 

 

مزایا شرکت در دوره:

اعطای گواهی معتبر از مرکز تربیتی و آموزشی استعدادهای ناب صالحی

برخورداری از امتیازات ویژه ضمن خدمت ویژه معلمان مرکز استعدادهای ناب

 

سرفصل های دوره :

مبانی تربیت

تربیت در محیط آموزشی

راهبرد تربیتی مدرسه

ویژگی های مدرسه آرمانی

آسیب های موجود در محیط های آموزشی

ویزگی های معلم و مربی شاخص

 

آیین نامه و مقررات

مرکز استعدادهای ناب هیچ تعهدی نسبت به اشتغال و به‌کارگیری شرکت‌کنندگان دوره‌ی آموزشی ندارد و صرفاً نفرات برگزیده در صورت دارا بودن سایر شرایط موردنیاز در اولویت همکاری با مجموعه قرار دارند.

فرایند ثبت‌نام دوره و آزمون‌ها از طریق سایت طلیعه داران ظهور انجام می شود؛ و لازم به ذکر است ثبت‌نام نهایی، منوط به ثبت اطلاعات فردی و پرداخت هزینه‌ در مهلت مقرر است.

هزینه ثبت نام در دوره 30 هزار تومان می باشد.

تمامی محتوای ارائه‌شده شامل: فیلم‌های آموزشی و فایلهای صوتی و اخبار و اطلاع رسانی های دوره از طریق کانال “دوره ” در پیام رسان گپ انجام خواهد شد. لذا دسترسی به اینترنت از شرایط حضور در دوره می باشد.

انصراف از دوره پس از ثبت‌نام و استرداد وجه پرداختی به‌هیچ‌وجه امکان پذیر نیست. لذا قبل از پرداخت نسبت به امکان حضور خود در دوره اطمینان کسب کنید.

جمع امتیازات حساب شده از نمره 100 و گواهی پایان دوره صرفاً به افراد دارای نمره نهایی بالای 80 تعلق می‌گیرد؛ لذا از صدور هرگونه گواهی برای داوطلبین با نمره نهایی پایین‌تر از 80 معذوریم.

صدور گواهی پایان دوره به صورت دیجیتالی صادر و ارسال خواهد شد، در صورت چاپ و ارسال گواهی مبلغ 15000 هزار تومان دریافت می گردد.

ارائه خلاصه نویسی از هر مبحث برای تمامی اعضای دوره الزامی می باشد و در صورت عدم ارائه خلاصه نویسی امتیاز منفی محسوب می گردد.

در صورتی که پیامک های تبلیغاتی شما مسدود می باشد. بعد از ثبت نام جهت دریافت لینک کانال دوره با شماره تلفن 1562-815-0916 تماس بگیرید.

 

گواهی پایان دوره

همه گواهی ها به صورت دیجیتال به آدرس ایمیل مخاطبان ارسال می شود. افرادی که تقاضای نسخه چاپی گواهی پایان دوره را دارند می بایست مبلغ ۱۵۰۰۰ تومان جهت هزینه‌های صدور و ارسال گواهی پرداخت نمایند.

 

فرم ثبت نام مستقیم دوره مجازی تربیت معلم تراز انقلاب اسلامی
(مهلت ثبت نام تمام شد)