خدمتی دیگر از طلاب اهوازی پایِ کارِ مردم – حوزه علمیه امام خامنه ای مدظله العالی

به گزارش مجموعه فرهنگی طلیعه داران ظهور؛پس از پیگیری‌ها و مطالبه طلاب و روحانیون حوزه علمیه امام خامنه‌ای مدظله العالی از مسئولان شهری، جلسه‌ای با حضور مسئولین سازمان آب وفاضلاب و شهرداری منطقه«۱» کلانشهر اهواز و مسئولین بسیج طلاب و روحانیون حوزهٔ علمیه امام خامنه‌ای مدظله العالی باموضوع”حل معضل فاضلاب منطقهٔ کوی فاطمیه خ سلطانی ” برگزار شد.

طلاب و روحانیون حوزه علمیه امام خامنه‌ای مدظله العالی، همواره در تلاش برای رفع مشکلات مردم بوده و در چند ماه اخیر اقدامات بسیار خوبی را در این زمینه انجام داده‌اند.

مسئولان این حوزه علمیه، هرگاه احساس کرده‌اند که حضورشان می‌تواند اثرگذار باشد، با اقدامی سریع و به موقع، تیمی از طلاب و روحانیون را گردهم جمع کرده و در صدد رفع مشکلات مردم شده‌اند.

از ساخت خانه برای مردم مستضعف گرفته تا کمک به جمع‌آوری آب‌های سطحی و لایروبی فاضلاب‌ها تا پیگیری دیگر مشکلات و موانع زندگی مردم!

در چند روز اخیر، با مراجعه مردم به حوزه علمیه و درخواست برای پیگیری حل مشکل فاضلاب خیابان مهربند و سلطانی، تیم پیگیری حوزه علمیه امام خامنه‌ای مدظله العالی، دست‌به‌کار شده و با مراجعه به شهرداری و رایزنی با مسئولان شهری، در صدد رفع این مشکل شدند.

گزارش اجمالی جلسهٔ مسئولین شهرداری با بسیج طلاب و روحانیون حوزهٔ علمیه امام خامنه‌ای مدظله العالی

در جلسه ای که در تاریخ شنبه 8 دی ماه با حضور آقایان مهندس فلسفی زاده شـهردار محترم منطقه «۱» مهندس امینـی معاونت فنی شهرداری منطقه «۱» مهندس جـوام نماینده مدیرعامل سازمان آبفا، مهندس دهقانیان مجری طرح و آقای مهندس غیبـی پیمانـکار پروژه با پیگیری‌های بسیج طلاب و روحانیون حوزهٔ علمیه امام خامنه‌ای مدظله العالی در دفتــر شـهردار منطقه «۱» تشکیل شد.

آقای مهندس دهـقانــیان مجری طرح پروژه احداث خط لوله جدید فاضلاب خیابان سلطانی به توضیح نکات فنی ونقشه طرح پرداختند٬ضمن اینکه نماینده مدیرعامل سازمان آبـفا٬ آقای مهندس جــوام نیز تعهدات لازم را جهت اجرا وتکمیل نهایی پروژه بیان کردند. همچنین شهردار محترم منطقه«۱» آقای مهندس فلسفی زاده قول همکاری و صدور مجوز حفاری را دادند.

در ادامه مسئولین بسیج طلاب و روحانیون حوزه علمیهٔ امام خامنه‌ای مدظله العالی خطاب به مسئولین شهرداری وسازمان آبـفا گفت: در ابتدا اززحمات و تلاشهای شما صمیمانه سپاسگزاریم.

همانطور که مستحضر هستید حوزهٔ علمیه همیشه محل مراجعات مردمی بوده وهست همچنین روحانیت نیز علاوه بر ارائه خدمات علـمی٬فرهنگی و… درکنار مـردم“میدان دار پیگیری مطالبات مردمی”نیز میباشد٬ زیرا محرومیت و مشکلات مردم مورد توجه حوزه علمیه و روحانیون انقلابی است.

مردم واهـالی منطقه سلطانی و یوسفی بشدت از وضعیت نابسمان فاضلاب گله‌منداند زیرا زندگی این عزیزان رو دچار مشکلات جدی کرده است لذا از شهرداری و سازمان آب وفاضلاب انتظار داریم در نهایت تعامل وهمکاری هرچه سریع تر مشکلات بوجوده آمده را حل نمایید.