برگزاری جلسات تبلیغ در مدارس توسط موسسه رضوان معرفت

انجام فعالیت های تبلیغی در مدارس دخترانه اهواز

به گزارش موسسه فرهنگی طلیعه داران ظهور ،موسسه رضوان معرفت به منظور آشنایی بیشتر نسل جدید با مضامین دینی و مذهبی جلسات تبلیغی در مدارس دخترانه اهواز برگزار می نماید.

در این برنامه کارشناسان محترم از ابتدای سال تحصیلی در مدارس دخترانه حضور یافته و به تبیین مسائل مذهبی و پاسخ به پرسش های دانش آموزان می پردازند.

بدین منظور ، مبلغین در اولین قدم در دبیرستان های دخترانه عترت و بهاران حضور یافته و جلساتی را با موضوع پرسش و پاسخ , سطح سنجی کلاس ، ارتباط گیری با دانش آموزان و نقش حضرت زینب سلام الله علیها در جهانی شدن حادثه کربلا برگزار کردند.

 

 

موسسه رضوان معرفت

موسسه رضوان معرفت از موسسات مردمی ، انقلابی است که در حوزه فعالیت های دانش آموز محور و تربیت کادر و مربی دانش آموزی ، سابقه ای 5ساله دارد. برگزاری دوره تربیت مربی و کادر ، فعالیت های فرهنگی و تربیتی و نیز برگزاری طرح تبلیغی رضوان معرفت در مدارس دخترانه سطح شهر اهواز از فعالیت های این مرکز بوده که هر ساله تعداد 25 مدرسه و تعداد 4000 نفر دانش آموز این مدارس را تحت پوشش خدمات فرهنگی خود قرار می دهد. لازم به ذکر است موسسه رضوان معرفت ، از مراکز وابسته به مجموعه فرهنگی طلیعه داران ظهور است که با مخاطب دختران در جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی فعالیت می نماید .

 

سیاست ها و ماموریت ها :

1 بررسی و آسیب شناسی میدانی مخاطبین دانش آموزی .

2 پاسخگوئی به شبهات و سوالات دانش آموزان .

3 ایجاد نشاط دینی و مذهبی در مدارس .

4 ارتقاء معارف و مهارت های تربیتی خانواده ها .

5 ارتقاء سطح فرهنگ عمومی در مدارس دخترانه .

6 زمینه سازی جهت اجرای طرح تربیتی بلند مدت دختران .

 

 

این جلسات در سایر مدارس کشور برگزار شده که طبق تفاهم نامه صورت گرفته ما بین مدارس و سازمان تبلیغات اسلامی ، مبلغین محترم در مدارس حضور یافته و با مطرح کردن مباحثی همچون امام شناسی و پاسخگویی به شبهات دینی ، سطح آگاهی دانش آموزان از مسائل دینی را ارتقا می بخشند.