تلبس طلاب مجموعه طلیعه داران ظهور و حوزه امام خامنه ای

در آستانه دهه ی با سعادت ولایت ، آیین تلبس طلاب مجموعه طلیعه داران ظهور و مدرسه علمیه امام خامنه‌ای اهواز ، با حضور حضرت آیت الله موسوی جزایری ،  نماینده ولی فقیه در استان خوزستان ، و خانواده‌های طلاب و جمعی از مسئولان حوزوی ، برگزار شد .

آیت الله موسوی جزایری ، در این مراسم با اشاره به قرار گرفتن در دهه امامت و ولایت و روز انتصاب امام علی(ع) به عنوان جانشین پیامبر(ص) ، اظهار داشت : در روز غدیر خم و پس از آن که امام علی(ع) به ولایت مسلمین منصوب شد همه افراد یکپارچه با آن حضرت بیعت کردند ، اما متاسفانه گذر زمان ماجراهای تلخی را برای جامعه اسلامی به وجود آورد . وی بر ضرورت تبیین واقعه غدیر تاکید و خاطر نشان کرد : یکی از اقداماتی که باید به آن همت گذاشت خطبه خوانی غدیر است است ؛ چرا که خطبه پیامبر اکرم(ص) در این روز دارای مفاهیم بسیار ارزشمندی برای جامعه اسلامی است.

همچنین در ادامه این مراسم ، حجت الاسلام و المسلمین مالکی ، با توجه به ارتقای کمی و کیفی حوزه علمیه خوزستان ، اظهار داشت : حضور آیت الله جزایری نعمت بزرگی برای حوزه علمیه خوزستان است و تلاش های ایشان زمینه ای را ایجاد کرده تا دیگر نیازی به سفر به قم برای تحصیل نباشد .

حجت الاسلام سید علی جزایری ، مدیر مدرسه علمیه امام خامنه ای نیز در خصوص برنامه‌های این مدرسه علمیه ،گفت : وجه تمایز کادر تربیتی مدرسه علمیه امام خامنه ای ، ارتباط آن با خانواده و مساجد به عناون پایگاه های فعالیت اجتماعی است و الحمدلله در 5 سالی که از تاسیس مدرسه می گذرد ثمرات زیادی از این ارتباط به دست آمده است.

در ادامه مراسم نیز ، جناب آقایان ، حجج الاسلام سید مهدی جزایری ، روح الله عبایی ، محمد پلو زاده ، حمزه جعفری ، حسین باوی ، امین منصوری از طلاب این مدرسه به دست حضرت آیت الله موسوی جزایری معمم گردیدند .

***

تصاویر به روایت :

خبرگزاری رسمی حوزه

***

 حوزه امام خامنه ای

1 پاسخ
 1. رضا
  رضا گفته:

  تبریکات فراوان به همه دوستان
  لطفا تصاویر ملبس شده بچه ها رو بزارید
  خسته نباشید
  یا حق

دیدگاه ها غیر فعال است.