برپایی پایگاه‌های جمع آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی به زلزله‌زدگان کرمانشاه

به گزارش روابط عمومی مجموعه فرهنگی طلیعه داران ظهور؛حجت الاسلام معظم زاده مسئول گروه جهادی حوزه علمیه امام خامنه ای (مدظله العالی) از برپایی پایگاههای جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی به زلزله زدگان کرمانشاه خبر داد.

آقای معظم زاده با اشاره به گفته های مدیر روابط عمومی سازمان بهزیستی کشور بنا بر نیاز زلزله زدگان به اقلامی مانند،چادر های برزنتی ،وسایل گرمایشی ، لباس گرم ، مواد غذایی ، نان و… از جمله وسایل مورد نیاز و ضروری هستند که زلزله زدگان در حال حاضر به آنها بیش از وسایل دیگر نیاز دارند و باید در اسرع وقت در اختیارشان قرار گیرد.

مسئول گروه جهادی حوزه علمیه امام خامنه ای (مدظله العالی)بیان کردند که، تمرکز اصلی بر جمع آوری کمک‌های نقدی است تا بتوان بر اساس نیازهای اعلام شده از سوی سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر، اقلام مورد نیاز برای آسیب دیدگان تهیه و ارسال شود.

ایشان ضمن عرض تسلیت به خانواده های قربانیان حادثه و مردم شریف ایران به ویژه استان کرمانشاه، آحاد همشهریان و همچنین خیرین را برای کمک و عمل به وظیفه انسانی و اسلامی خود در قبال بازماندگان این سانحه دلخراش فراخواند و عنوان کرد:  مردم می‌توانند برای تسهیل در نحوه اهدای کمک های نقدی خود به شماره کارت زیر  اقدام نمایند.

6104-3379-0624-8198

  بنام حسین معظم زاده