بازدید تعدادی از طلاب شهرستان اندیمشک از مجموعه فرهنگی طلیعه داران ظهور

به گزارش روابط عمومی مجموعه فرهنگی طلیعه داران ظهور؛ تعدادی از طلاب حوزه علمیه سفیران شهرستان اندیمشک به منظور آشنایی و کسب تجارب مجموعه فرهنگی طلیعه داران ظهور در زمینه های مختلف تربیتی و فرهنگی در تاریخ سه شنبه 19 تیر ماه از این مجموعه دیدن کردند.

 

در این جلسه حجت الاسلام ایمان کسایی مسئول طرح و برنامه مجموعه از برنامه ها و روش‌های مجموعه در امر تربیت متربی و همچنین از طرح‌ها و کتب منشر شده در این زمینه توسط معاونت پژوهش برای حاضرین در جلسه مطالبی را بیان کردند.

 

یکی از درخواست هایی که طلاب حوزه علمیه سفیران شهرستان اندیمشک از مجموعه فرهنگی طلیعه داران ظهور به عنوان یکی از مجموعه های فعال در حوزه فرهنگی و تربیتی در کشور داشته اند ، راه اندازی یک شعبه در شهرستان‌های مختلف از جمله شهرستان اندیمشک بود.

 

مجموعه فرهنگی تربیتی مجموعه طلیعه داران ظهور

مجموعه فرهنگی تربیتی طلیعه داران ظهور از سال ۸۹ با هدف تمرکز و تخصصی نمودن فعالیت های تربیتی تبلیغی، فعالیت خود را آغاز نمـود.این مجموعـه شامـل مراکـز تربیتی(4شعبه مسجدی)موسسه طلیعـه داران ظهور، حوزه علمیـه امـام خامنه ای (مدظله العالی)، مرکز استعداد های ناب شامل دو مدرسه دخترانه (پیش و دبستان دخترانه شهدای روضوان، پیش دبستان و دبستان دخترانه بهشت قرآن) و دو مدرسه پسرانه (دبیرستان استعدادهای ناب صالحین ، پیش دبستان و دبستان پسرانه بهشت صابرین)  موسسه رضوان معرفت (ویژه خواهران) و هیئت انصار المهدی (عج)میباشد کـه هـریـک بـا کـادری مجـرب در راستـای نیـل به اهـداف انـقلاب اسلامـی قـدم بـرمی دارنـد. (جهت آشنایی با دیگر مراکز این مجموعه اینجا کلیک کنید)