استخدام یک طراح در مرکز هنری رسانه ای کوثر

به گزارش روابط عمومی مجموعه فرهنگی طلیعه داران ظهور ؛ مرکز هنری رسانه ای کوثر در راستای گسترش فعالیت ها خود استخدام می‌کند.

 

هر آنچه به هنر آميخته شود، آراستـه و خواستنى مى‏شود و جلـوه و جـذابيـت مى‏يابد و دلهـا به آن شـوق پيدا مى‏كند.فضـای مجـازی به اندازه انقلاب اسلامی اهمیت دارد؛ هر کس به اندازه وسع و توان و هنر خود باید در این میدان حضور یابد.مقام معظم رهبری(مدظله العالی)

 

نگاه به هنر اسلامی باید نگاهی بلند مدت و همراه با برنامه ریزی دقیق و امید به آینـده و بهره گیـری از ابـزار جدید برای تأثیـرگذاری حـداکثـری باشد . مرکـز هنـری رسـانـه ای کوثـر یکی از مراکـز وابستــه بـه مجموعه طلیعـه داران ظهـور در کلانشهر اهـواز است، که با این نـگاه از سال 1389 شروع به فعالیت کرده.

 

برخی ازسیاستها این مرکز به شرح ذیل می باشد.

* ترویج و تقویت فرهنگ انقلاب اسلامی و صیانت از ارزش های دینی و انقلابی با استفاده از ظرفیت های رسانه ای و هنری و نیز تولید محصولات فاخر برای مقابله با جریان منحـرف و مخرب فرهنــگ لیبرالی غرب؛

* تـلاش برای ارتبـاط موثر به منظـورتسـریع در رونـد تشکیـل جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی و نیز ایجاد قـرارگاه فرهنــگی جهـت پشتیبــانی نرم افزاری وسخـت افـزاری از جـریان مؤمـن انقلابی با زمینه سازی برای تعامل سازنده ی تشکل های خودجوش مـردمی در راستای تحقق فرامین حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) .

 

مرکز هنری رسانه ای کوثر قصد دارد جهت گسترش فعالیت های خود و تمکیل کادر خود یک طراحِ آقا (گرافیست ) استخدام نماید.

 

شرایط کاری فعالیت در مرکز هنری رسانه ای کوثر

 

تسلط بالا به نرم افزار های corel و photoshope و illustrator

معرفی نامه از یکی از مساجد اهواز

خلاق در طراحی

آشنا به اصول طراحی و فعالیت رسانه ای

دانش فنی در زمینه های هنری

دارای روحیه‌ کار تیمی با پشتکار

حداقل سن: ۲۰ سال

 

امتیازات کار با مرکز کوثر

محیط فرهنگی مذهبی با کادری جوان و مجرب

با حقوق و مزایای مناسب

بیمه تأمین اجتماعی

 

اگر مشخصات خود را به مواردی که در بالا اشاره شد، نزدیک می‌بینید، رزومه‌ و اطلاعات تماس خود را به آدرس kosar.media@chmail.ir ارسال کنید.

 

لطفا توجه داشته باشید که تنها به رزومه‌هایی پاسخ داده می‌شود که دارای اطلاعات کامل شخص بوده و موضوع یا Subject آن، فراخوان استخدام طراح  باشد.