تصاویر اردوی دو روزه طرح مشکات دبیرستان استعداد های ناب صالحین

به گزارش روابط عمومی مجموعه فرهنگی طلیعه داران ظهور؛ دبیرستان استعدادهای ناب صالحین اردوی دو روزه ای را در قالب طرح تربیتی فرهنگی مشکات به مقصد شهر دزفول برگزار کرد

دانش آموزان راس ساعت 8 صبح روز پنج شنبه  مورخ 96/10/09 سوار بر اتوبوس شده و به سمت شهر دزفول حرکت نمودند و راس ساعت 11:30 به اردوگاه فرهنگی تفریحی شهید رجایی رسیدند.

 

دانش آموزان بعد از استقرار در خوابگاه های خود برای شرکت در اولین برنامه ی تفریحی خود به سمت زمین ورزش حرکت کردند و در آنجا به انجام بازی های گروهی مانند فوتبال در زمین چمن و بازی جذاب و هیجان انگیز زنجیر و والیبال نشسته پرداختند.

از دیگر برنامه های روز اول اردو می توان به برگزاری پیاده روی شبانه در محوطه اردوگاه اشاره کرد.

 

دانش آموزان دبیرستان استعداد های ناب صالحین دومین روز از اردوی خود را با ورزش صبحگاهی در هوای سرد شهر دزفول شروع و بعد از صرف صبحانه به انجام بازی پر هیجان و طاقت فرسای جزیره گنج پرداختند که در آن با پیدا کردن هر کلید به مرحله بعد بازی و رسیدن به صندوقچه گنج نزدیک می شدند.

 

لازم به ذکر است از دیگر برنامه های اصلی اردو که بر اساس شعار اردو  (پله پله تا قله ) تنظیم شده است. برگزاری جلسات حلقه ای زنگ تفکر می باشد که در آن دانش آموزان با هدف اصلی اردو که برنامه ریزی برای رسیدن به اهداف مهم  زندگی می باشد به بحث و تبادل نظر می پرداختند.

 

گفتنی است که تمام برنامه های تفریحی و تربیتی اردو مانند بازی جزیره گنج انجام پیاده روی شبانه ، ورزش صبح گاهی و درست کردن غذا توسط دانش آموزان در راستای آموزش و یادگیری دانش آموزان در رسیدن به این هدف می باشند.

 

پایان بخش برنامه های اردوی دو روزه طرح مشکات دبیرستان استعداد های ناب صالحین برپا کردن آتش و درست کردن جوجه کباب در فضای زیبای اردوگاه فرهنگی تفریحی شهید رجائی بود.

گزارش تصویری اردو