اختتامیه نخستین مسابقه دانش آموزی “نورزانه” مرکز استعدادهای ناب

به گزارش مجموعه فرهنگی طلیعه داران ظهور؛ نخستین مسابقه دانش آموزی “نورزانه” مرکز استعدادهای ناب با هدف تقویت روحیه پرسشگری و ایجاد اعتماد به نفس در دانش آموزان به ایستگاه پایانی رسید و پس از بررسی فیلم های ارسالی یک اثر به عنوان شایسته تقدیر توسط هیات داوران مشخص گردیده شد.

از جمله اهدافی که متولیان برگزاری این مسابقه به دنبال آن هستند می‌توان به موارد ذیل اشاره کرد: جلب نظر دانش آموزان به زیبایی‌های طبیعی، جاذبه‌های گردشگری، امکانات رفاهی و تفریحی، اماکن و فضاهای تاریخی، فرهنگی و هنری؛ نقد، ترویج و تبلیغ آن‌ها، جلب نظر دانش آموزان به معرفی فعّالیّت‌های تفریحی و سرگرمی های خانوادگی، ترویج و تبلیغ آن‌ها، می باشد.

 

پس از بررسی فیلم های ارسالی اثر دانش آموز محیا سخراوی از پیش دبستان و دبستان دخترانه شهدای رضوان به عنوان شایسته تقدیر توسط هیات داوران مشخص گردیده شد.

 

 

 

 

 

2 پاسخ
 1. قانعی اردکان
  قانعی اردکان گفته:

  با سلام خداقوت و عبادات قبول حق.در خبر منتشر شده فیلم برتر اعلام شده.و از نفرات دوم تا پنجم صحبتی به میان نیامده.این در حالی است که در بنر تبلیغاتی این طرح اشاره به پنج نفر اول شده.

  • مدیر
   مدیر گفته:

   سلام طاعات و عبادات شما هم قبول درگاه الهی…
   با توجه به سطح کیفی آثار ارسالی برای مسابقه دانش آموزی نوروزانه هیچ فیلمی در رده ی فیلم اول تا پنجم قرار نگرفت و با تصمیم هیئت داوران فقط یک اثر به عنوان شایسته تقدیر انتخاب شد.

دیدگاه ها غیر فعال است.