برگزاری جلسات تبلیغ در مدارس توسط موسسه رضوان معرفت

به گزارش موسسه فرهنگی طلیعه داران ظهور ،موسسه رضوان معرفت به منظور آشنایی بیشتر نسل جدید با مضامین دینی و مذهبی جلسات تبلیغی در مدارس دخترانه اهواز برگزار می نماید.

در این برنامه کارشناسان محترم از ابتدای سال تحصیلی در مدارس دخترانه حضور یافته و به تبیین مسائل مذهبی و پاسخ به پرسش های دانش آموزان می پردازند.

بدین منظور ، مبلغین در اولین قدم در دبیرستان های دخترانه عترت و بهاران حضور یافته و جلساتی را با موضوع پرسش و پاسخ , سطح سنجی کلاس ، ارتباط گیری با دانش آموزان و نقش حضرت زینب سلام الله علیها در جهانی شدن حادثه کربلا برگزار کردند.

 

 

موسسه رضوان معرفت

موسسه رضوان معرفت از موسسات مردمی ، انقلابی است که در حوزه فعالیت های دانش آموز محور و تربیت کادر و مربی دانش آموزی ، سابقه ای 5ساله دارد. برگزاری دوره تربیت مربی و کادر ، فعالیت های فرهنگی و تربیتی و نیز برگزاری طرح تبلیغی رضوان معرفت در مدارس دخترانه سطح شهر اهواز از فعالیت های این مرکز بوده که هر ساله تعداد 25 مدرسه و تعداد 4000 نفر دانش آموز این مدارس را تحت پوشش خدمات فرهنگی خود قرار می دهد. لازم به ذکر است موسسه رضوان معرفت ، از مراکز وابسته به مجموعه فرهنگی طلیعه داران ظهور است که با مخاطب دختران در جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی فعالیت می نماید .

 

سیاست ها و ماموریت ها :

1 بررسی و آسیب شناسی میدانی مخاطبین دانش آموزی .

2 پاسخگوئی به شبهات و سوالات دانش آموزان .

3 ایجاد نشاط دینی و مذهبی در مدارس .

4 ارتقاء معارف و مهارت های تربیتی خانواده ها .

5 ارتقاء سطح فرهنگ عمومی در مدارس دخترانه .

6 زمینه سازی جهت اجرای طرح تربیتی بلند مدت دختران .

 

 

این جلسات در سایر مدارس کشور برگزار شده که طبق تفاهم نامه صورت گرفته ما بین مدارس و سازمان تبلیغات اسلامی ، مبلغین محترم در مدارس حضور یافته و با مطرح کردن مباحثی همچون امام شناسی و پاسخگویی به شبهات دینی ، سطح آگاهی دانش آموزان از مسائل دینی را ارتقا می بخشند.