حضور مجموعه طلیعه داران ظهور در همایش «جهاد دائمی به سبک ولی» مشهد

به گزارش روابط عمومی مجموعه فرهنگی طلیعه داران ظهور ؛ حجت الاسلام ایمان کسایی معاونت تبلیغ حوزه علمیه امام خامنه ای (مدظله العالی) در همایش «جهاد دائمی به سبک ولی» که پیش از ظهر پنجشنبه 15 شهریور ماه به مدت دو روز برگزار شد به عنوان نماینده مجموعه طلیعه داران ظهور در این همایش شرکت کردند.

این همایش جهت نکوداشت پنجاهمین سالگرد حضور رهبر معظم انقلاب در مناطق زلزله زده سال 1347 شهرستان های گناباد، کاخک و فردوس با عنوان«جهاد دائمی به سبک ولی» در مشهد برگزار گردید.

این همایش در دو نوبت مورخ 13 شهریور با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین عبادی، نماینده ولی فقیه خراسان جنوبی در شهرستان فردوس و در تاریخ های 15 و 16 شهریور ماه با حضور حجج اسلام و المسلمین قمی، رئیس سازمان تبلیغات کشور و محمد باقر فرزانه، دبیر شورای عالی حوزه علمیه خراسان در مدرسه علمیه سلیمانیه مشهد برگزار شد.

همایش «جهاد دائمی به سبک ولی» با حضور 50 گروه جهادی متشکل از روحانیون و اقشار مختلف خواهران و برادران برای کمک‌رسانی به‌مردم و تبیین حرکت مقام معظم رهبری برای جوانان برگزار گردید.

این همایش به عنوان نمونه‌ای از فعالیت‌های اقتصاد مقاومتی و سبک زندگی دینی به‌بیان و نوع کمک رسانی‌های رهبری می پردازد.

مقام معظم رهبری در آن زمان که مصادف با حکمرانی حکومت طاغوت در ایران بود با همراهی تعدادی از طلاب و روحانیون، برای کمک‌رسانی به‌مردم زلزله زده به‌این مناطق ورود کردند.