نمودار پیشرفت تحصیلی دبیرستان استعداد های ناب صالحین

به گزارش روابط عمومی مجموعه فرهنگی طلیعه داران ظهور؛ دبیرستان متوسطه استعدادهای ناب صالحین در سال 1393 راه اندازی شد و امسال سومین سال تاسیس خود را پشت سر گذرانده است. در این سه سالی که حوزه ی علمیه امام خامنه ای (مدظله العالی) مدیریت مدرسه را به دست گرفته است . هم از لحاظ ساختمانی و هم از نظر آموزشی تغییرات زیادی رخ داده است. به نحوی که در این مدت کوتاه سه ساله به یکی از بهترین مدارس ناحیه سه اهواز  تبدیل شده است.

یکی از اهدافی که از همان ابتدای تأسیس دبیرستان برای کادر مدرسه اهمیت زیادی داشت، تربیت دانش آموز مؤمن انقلابی بود. از همین رو ، دبیرانی که در این مدرسه مشغول به فعالیت بوده اند علاوه بر رعایت مسائل اخلاقی، توجه ویژه ای هم به مسئله تربیت دینی داشته اند.

از جمله برنامه های مدرسه در این زمینه می توان به طرح مدیر پایه آموزشی و طرح مدیر پایه تربیتی اشاره کرد که در طرح مدیر پایه تربیتی یک طلبه علوم دینی وظیفه نظارت دینی و اخلاقی بر دانش آموزان را دارد و در طرح مدیر پایه آموزشی که با هدف ارتقاء سطح علمی دانش آموزان اجرا می شود؛ یکی از دبیران وظیفه نظارت بر روند آموزشی دانش آموزان را برای هر پایه تحصیلی به عهده دارد.

نمودار پیشرفت تحصیلی دبیرستان استعداد های ناب صالحین

میانگین نمرات دبیرستان استعداد های ناب صالحین