کسب عنوان سوم نخستین جشنواره هنرهای دیجیتال خوزستان توسط مرکز هنری رسانه ای کوثر

به گزارش مجموعه فرهنگی طلیعه داران ظهور؛ مرکز هنری رسانه ای کوثر در نخستین جشنواره هنرهای دیجیتال خوزستان موفق به کسب عنوان سوم در بخش پوستر شد.

بنابر اخبار منتشر شده از دبیرخانه نخستین جشنواره هنرهای دیجیتال خوزستان اختتامیه این جشنواره قرار بود در 20 فروردین ماه و همزمان با سالگرد شهادت شهید آوینی و روز هنر انقلاب اسلامی برگزار گردد.

دبیرخانه نخستین جشنواره هنرهای دیجیتال خوزستان با انتشار پیامی از لغو شدن اختتامیه و صرف شدن هزینه برگزاری مراسم اختتامیه به هم استانی های عزیزمان که این روزها درگیر مشکلات مربوط به سیلاب هستند، خبر داد.

 

متن منشر شده از دبیرخانه نخستین جشنواره هنرهای دیجیتال خوزستانبه شرح زیر می باشد.

نخستین جشنواره هنرهای دیجیتال خوزستان با محوریت موضوع فضائل و ابعاد شخصیتی امیرالمؤمنین علی علیه السلام به ایستگاه پایانی رسید و پس از جلسات فشرده نفرات برتر توسط هیات داوران مشخص گردیدند.

در برگزاری مراسم اختتامیه تاخیری ناخواسته بوجود آمد که مهم ترین دلیل عدم پایبندی برخی سازمان ها و ادارات به تعهداتشان بود.

بحمدالله شرایط برای برپایی یک مراسم باشکوه در تاریخ 20 فروردین (همزمان با سالگرد شهادت شهید آوینی و روز هنر انقلاب اسلامی) فراهم گردید اما بدلیل حادثه سیلاب و شرایط فوق العاده استان خوزستان، امکان برقراری برنامه میسر نشد و مقرر گردید هدایای نقدی و تندیس جشنواره – که حاصل هنر دست چند تن از هنرمندان خوزستانی است.

برای نفرات برتر ارسال شود و هزینه برگزاری مراسم اختتامیه به هم استانی های عزیزمان که این روزها درگیر مشکلات مربوط به سیلاب هستند تقدیم گردد.

لازم است از جمع کثیر هنرمندانی که از سراسر کشور در این رویداد حضور پیدا کردند و همچنین هیات داوران و سازمان ها و مجموعه هایی که حامی و پاور جشنواره بودند تقدیر و تشکر نماییم. ضمنا هیات داوران در بخش های ذیل نفرات برتر را بدین شرح انتخاب نمودند
دبیرخانه نخستین جشنواره هنرهای دیجیتال خوزستان

 

نفرات برتر به انتخاب هیات داورانِ هر بخش:

بخش پوستر:
نفر اول: –
نفر دوم: جناب آقای احمد وجدان نژاد
نفر سوم: جناب آقای محمد پلوزاده

برگزیده بخش آزاد: سرکار خانم فاطمه طیوب

بخش عکس:
نفر اول: جناب آقای داود ایزدپناه
نفر دوم: جناب آقای مجید حجتی
نفر سوم: جناب آقای مهدی ایمانی

برگزیده بخش آزاد: سرکار خانم معصومه باقری

شایسته تقدیر در بخش موضوعی عکس: جناب آقای محمد آهنگر / سرکار خانم سمانه شیرازی / جناب آقای احمد تاجی
شایسته تقدیر در بخش آزاد عکس: جناب آقای اردوان شیرزادی

بخش تایپوگرافی:
نفر اول: جناب آقای مجتبی صمدیان
نفر دوم: جناب آقای محمد ترک
نفر سوم: سرکار خانم ونوس بندانی

شایسته تقدیر بخش آزاد: جناب آقای سجاد رادمرد


بخش فیلم کوتاه و مستند:
نفر اول: –
نفر دوم: جناب آقای محسن ذوالقدر (عدم)
نفر سوم: جناب آقای علی ظهیری (فقط مجروحین)

برگزیده بخش آزاد: جناب آقای امید مدحج (دوباره زندگی)

شایسته تقدیر: جناب آقای میلاد امینی موحد (پایتخت موکب ها)




دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.