بسته خبری ویژه برنامه های 9 دی در مدارس مرکز استعدادهای ناب

به گزارش مجموعه فرهنگی طلیعه داران ظهور؛ اهمیت نهم دی ماه در تقویم جمهوری اسلامی ایران و اهمیت این روز برای ملت بزرگ ایران باعث شد تا مدارس مرکز استعدادهای ناب در این ایام برنامه هایی  ویژه ای برای دانش آموزان داشته باشند.

حضور امت قدر شناس و ولایت مدار کشورمان در نهم دی ماه  1388 خط بطلان بر دسیسه های منافقان داخلی و معاندان خارجی این نظام مقدس کشید و چهره منافقان و سست عنصران داخل و خارج را که در این مدت به آشوب ها و اعتراض های خیابانی و حتی هتک حرمت به ساحت مقدس حضرت سید الشهدا (ع) را دامن می زدند آشکار نموده و برای همیشه  به زباله دان تاریخ  این کشور فرستاد .

آنچه در این حماسه بزرگ و غرور آفرین مشهود است حمایت قاطع و بی شائبه ملت ، فارغ از دسته بندی های سیاسی از نایب حضرت ولی عصر و ولی امر مسلمین جهان بود که در سراسر این مرز و بوم  اتفاق افتاد .
تذکار این یوم الله برای دانش آموزان و همچنین نوجوانان و جوانان امری لازم و ضروری است تا یاد و خاطره حماسه های بزرگ در حافظه تاریخی ملت های مسلمان حفظ و موجب زبونی و خواری هر چه بیشتر مستکبران به ویژه رژیم غاصب و نژاد پرست اسرائیل گردد .

فضا سازی و حضور سخنرانان جهت گرامیداشت یوم الله 9 دی،‌ تهیه بروشور برای دانش آموزان،‌ تجدید میثاق با ولایت ، برگزاری مسابقات و اردوهای درون استانی ، دیوار نویسی دانش آموزان در حمایت از ولایت و رهبری از ویژه برنامه های مختلف مدارس مرکز استعدادهای ناب برای گرامیداشت یوم الله 9 دی بود .

 

 

 

پیش دبستان و دبستان پسرانه بهشت صابرین

 

پیش دبستان و دبستان دخترانه بهشت قرآن

 

 

 

پیش دبستان و دبستان دخترانه شهدای رضوان