برنامه عزاداری ایام فاطمیه در مراکز تربیتی مجموعه فرهنگی طلیعه داران ظهور

مراکز تربیتی و مساجد سطح شهر اهواز که وابسته به مجموعه فرهنگی طلیعه داران ظهور هستند در ایام ا… و ولادت ها و شهادت های ائمه اطهار (ع) برنامه های سخنرانی و عزاداری را برای نشر معارف گرانقدر و والای اهل بیت ترتیب می دهند.

 

برنامه عزاداری ایام فاطمیه در مسجد آیت الله اشرفی اصفهانی

مسجد آیت الله اشرفی اصفهانی از یک شنبه 8 اسفند به مدت 5 شب مراسم سوگواری  دخت مکرم نبی اسلام را در صحن این مسجد برگزار می کند .
به گزارش کانون فرهنگی این مرکز، مراسم با قرائت دعا و نیایش بعد از نماز مغرب و عشا آغاز می شود و حجت الاسلام سید مهدی جزایری سخنرانی می کنند و برنامه با مداحی ذاکران اهل بیت ادامه پیدا می کند .

اجرای مراسم عزاداری مسجد حجازی 

مراسم قرائت قرآن و اقامه عزا از 10 اسفند تا 12 این ماه  هر روز بعد از نماز مغرب و عشا در رواق این مسجد با  سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین منجم برگزار می شود .
لازم به ذکر است  مسجد حجازی در برنامه محفل انصار المهدی عجل الله تعالی فرجه که به صورت هفتگی برای دانشجویان و طلاب این مرکز برگزار می گردد . مراسم عزاداری ویژه این برنامه برگزار نمود.

 

 

اقامه عزاری فاطمی در مسجد حضرت ولیعصر عجل الله تعالی فرجه

مراسم عزای فاطمی با عنوان “روضه فاطمیه “در شب شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها در این مسجد اجرا می شود.
به گزارش کانون فرهنگی مسجد حضرت ولیعصر عجل الله تعالی فرجه، این مراسم از بعد از نماز معرب وعشا آغاز شده و در آن حجت الاسلام  و المسلمین نواصر به عنوان سخنران و کربلایی شادور به عنوان مداح در این برنامه به ایراد سخنرانی و ذکر مصیبت میپردازند.