افتخار آفرینی دانش آموزان دبیرستان استعداد های ناب صالحین در پانزدهمین جشنواره قرآن و عترت دانش آموزان خوزستان

به گزارش روابط عمومی مجموعه فرهنگی طلیعه داران ظهور ؛ دانش آموزان دبیرستان استعداد های ناب صالحین در پانزدهمین جشنواره بزرگ قرآن، عترت و نماز دانش آموزان استان خوزستان که به میزبانی شهرستان باغملک در تاریخ 29 الی 31 فروردین ماه برگزار شد موفق به کسب عناوین برتر در این مسابقات شدند.

 

آئین افتتاحیه پانزدهمین جشنواره بزرگ مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان استان با حضور نماینده ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی، فرماندار شهرستان باغملک، معاون آموزشی و پرورشی مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان، جمعی از مسوولان محلی، فرهنگیان و دانش آموزان در تالار ورزشی شهدا باغملک برگزار شد.

 

در این جشنواره بزرگ که با حضور 40 شهر از سراسر استان خوزستان برگزار گردید . 750 نفر از دانش آموزان نخبه قرآنی در سه روز به رقابت پرداختند و در پایان نفرات برتر هر بخش به وزارت آموزش و پرورش جهت ادامه رقابت در سطح کشوری معرفی شدند.

 

بر اساس این گزارش دانش آموزان محمد مهدی سوزنچی مقام اول در رشته حفظ قرآن ، امیر رضا ممبینی مقام دوم در رشته صحیفه سجادیه و محمد علی حزبه زاده مقام پنجم در رشته احکام از دبیرستان پسرانه استعدادهای ناب صالحین موفق به کسب مقام در پانزدهمین جشنواره بزرگ قرآن، عترت و نماز دانش آموزان استان خوزستان شدند.