گزارش روند برگزاری دوره تربیت مربی و معلم طرح بینش مطهر در خوزستان

به گزارش مجموعه فرهنگی طلیعه داران ظهور؛ اولین مرحله از دوره تربیت مربی و معلم طرح بینش مطهر با حضور 180 داوطلب در استان خوزستان در حال، به اتمام رسیدن است.

حجت الاسلام ایمان کسایی مسئول طرح بینش مطهر در استان خوزستان با بیان این نکته که هم اکنون طرح بینش مطهر به صورت هم زمان در پنج شهرستان استان در حال برگزاری است، گفت: اولین مرحله دروه ی تربیت مربی و معلم طرح بینش مطهر که شامل سه کتاب از این طرح می باشد در پنج شهرستان اهواز، بهبهان، رامهرمز، شوش و دزفول استان خوزستان به طور همزمان در حال به پایان رسیدن می باشد.

 

مزیت های دوره‌ی تربیت مربی و معلم

ایشان در خصوص مزیت های این دروه، گفت: یکی از مهم ترین مزیت های دوره تربیت مربی و معلم طرح بینش مطهر معرفی افراد برتر این دوره به دانشگاه فرهنگیان و مدارس راهیان کوثر به عنوان استاد و معلم می باشد.

مسئول بینش مطهر استان در ادامه گفت: با رایزنی های انجام شده با سپاه پاسداران افرادی که صلاحیت لازم را در پایان این دروه را کسب نمایند به عنوان پژوهشگر به سپاه استان معرفی مشوند.

حجت الاسلام کسایی با بیان این نکته که دوره ی تربیت مربی و معلم طرح بینش مطهر در یازده مرحله تنظیم شده است، گفت: اولین مرحله از دوره ی تربیت مربی و معلم با حضور 180 دواطلب در حال برگزاری می باشد. سه کتاب آزدی انسان، آزادی بندگی و خدا در زندگی انسان در این دوره تدریس می شود.

ایشان در ادامه افزود: دومین مرحله از دوره ی تربیت مربی و معلم طرح بینش مطهر برای 30 نفر از دواطبین این دوره در اهواز در حال برگزاری می باشد.

برگزاری مرحله دوم دوره تربیت مربی و معلم در اهواز

مسئول بینش مطهر استان گفت: انشاالله بعد از به پایان رسیدن مرحله اول این دوره بلافاصله ثبت نام مرحله دوم این طرح را آغاز خواهیم . دومین مرحله  دوره ی تربیت مربی و معلم طرح بینش مطهر در فروردین ماه سال آینده برگزار خواهدشد.