گزارش تصویری اردوی جهادی مشترک قرارگاه جهادی شهید موسی اسکندری و دبیرستان استعدادهای ناب صالحین

به گزارش مجموعه فرهنگی طلیعه داران ظهور؛ قرارگاه جهادی شهید موسی اسکندری و  گروه جهادی شهید بازاری (دبیرستان استعدادهای ناب صالحین) اردوی جهادی مشترکی  در ایام دهه فجر برگزار کردند.

جوانان امروز همانند نوجوانان و جوانان هشت سال دفاع مقدس با حضور در اردوهای جهادی بار دیگر در برابر هجمه‌های دشمن ایستاده و با آبادانی کشور، یاری‌گر مردم مناطق محروم این مرز و بوم شدند.

در جامعه‌ای روبه‌رشد و مدرن که با روحیات جدیدی توامان در حال نگرش است، وجود این‌گونه اردوهای جهادی می‌تواند نگرش جدیدی را در ذهن و فکر جوانان امروزی ایجاد کند، همان نگرشی که یاد دوران طلایی جنگ تحمیلی و روزهای پس از جنگ را در ما زنده می‌کند.

اردوهای جهادی علاوه بر محرومیت‌زدایی مناطق دورافتاده، خودسازی جوانان را به‌دنبال دارد که با خدمت به مردم و کسب تجربه در ساخت آینده خود، کشور و جامعه سهیم خواهند شد.

روستای انتخاب شده جهت انجام فعالیت جهادی، روستای حلاف حسن یکی از روستاهای توابع شهرستان های دشت آزادگان و سوسنگرد می‌باشد.

بر اساس این گزارش قرارگاه جهادی شهید موسی اسکندری و گروه جهادی شهیدبازاری اقدام به ساخت یک خانه دو خوابه برای یکی از خانواده های کم بضاعت این روستا نمودند. ساخت این خانه در دو مرحله تکمیل خواهد شد.

مرحله اول ساخت این خانه در ایام دهه فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی صورت گرفت . مرحله دوم ساخت خانه در تعطیلات نوروز 98 انجام خواهد شد.