پیام تسلیت آقای رضا معممی مقدم به مسئول موسسه طلیعه داران ظهور اهوز

«مشاور رییس سازمان تبلیغات اسلامی کشور» و «مسئول مرکز توسعه فعالیت‌های فرهنگی و دینی»  جناب آقای رضا معممی مقدم در پی نامه‌ای به مسئول موسسه فرهنگی تربیتی مجموعه طلیعه‌داران ظهور شهادت مسئول و جمعی از اعضا موسسه رضوان معرفت از زیرمجموعه‌های موسسه طلیعه‌داران ظهور را تسلیت عرض کرد.

 

ایشان با اشاره به اینکه این حادثه تروریستی توسط گروه‌های جنایتکار تکفیری صورت گرفته است، بیان کردند. دشمن زبون به‌منظور انتقام گرفتن از این حادثه که منبعث از عظمت راه‌پیمایی اربعین بود، اقدام به گرفتن این انتقام کور و فجیع نمود و بار دیگر چهره خبیث و پلید خود را نمایان کردند.

 

آقای معممی افزود، قطعاً خون این شهیدان روح تازه‌ای را به مجموعه بانوان موسسه خواهد دمید، شهادت ایشان مصداق ”  بالنجم هم یهتدون ” است و به‌وسیله این ستارگان می‌توان راه را پیدا کرد.

 

مشاور رییس سازمان تبلیغات کشور در پایان با اشاره به عظمت این شهدا گفت : ان‌شاءالله به دعای این شهدای عظیم الشان شاهد پیشرفت روزافزون در خوزه فعالیت فرهنگی موسسه طلیعه‌داران ظهور  به‌ویژه حوزه بانوان موسسه رضوان معرفت خواهیم بود.

 

متن کامل نامه جناب آقای رضا معممی مقدم «مشاور رییس سازمان تبلیغات اسلامی کشور» و «مسئول مرکز توسعه فعالیت‌های فرهنگی و دینی»

 

وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِينَ قُتِلُوا فِي سَبِيلِ اللَّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْيَاءٌ عِنْدَ رَبِّهِمْ يُرْزَقُونَ ﴿آل‌عمران 169﴾

هرگز گمان مبر کسانی که درراه خدا کشته شدند، مردگانند! بلکه آنان زنده‌اند، و نزد پروردگارشان روزی داده می‌شوند.

 

مسئول محترم موسسه طلیعه‌داران ظهور اهواز

سلام‌علیکم

مطلع شدیم در حادثه تلخ و اندوه‌بار تروریستی که منجر به شهادت ده‌ها نفر از زوّار ایرانی و غیر ایرانی حضرت سید الشهداء علیه‌السلام در حله عراق گردید، مسئول و جمعی از اعضا مجموعه بهشت رضوان از زیرمجموعه‌های موسسه طلیعه‌داران ظهور نیز حضور داشتند.

این حادثه که توسط گروه‌های جنایتکار تکفیری صورت گرفت، منبعث از عظمت راه‌پیمایی اربعین بود، دشمن زبون به‌منظور انتقام گرفتن به این اقدام کور و فجیع دست زد و بار دیگر چهره‌ی خبیث و پلید خود را نمایان کردند. قطعاً خون این شهیدان روح تازه‌ای را به مجموعه بانوان موسسه خواهد دمید شهادت ایشان مصداق ”  بالنجم هم یهتدون ” است و به‌وسیله این ستارگان می‌توان راه را پیدا کرد و ان‌شاءالله به دعای این شهدای عظیم الشان شاهد پیشرفت روزافزون در خوزه فعالیت فرهنگی موسسه به‌ویژه حوزه بانوان خواهیم بود.

ضمن عرض تسلیت به جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی و خانواده‌های داغدار از خداوند منان علودرجات برای شهدای حله مسئلت می‌نمایم.

رضا معممی مقدم

مدیرعاملمرکز توسعه فعالیت‌های فرهنگی و دینی

7/9/95