روز دانش آموز

پرونده ویژه: برگزاری جشن روز دانش آموز در مدارس مرکز استعدادهای ناب

به گزارش مجموعه فرهنگی طلیعه داران ظهور ، به مناسبت روز دانش آموز در مدارس سراسر کشور مراسم با شکوهی برگزار شد. در این جشن که همه ساله در روز 13 آبان برگزار می شود ، دانش آموزان با اجرای برنامه هایی نفرت خود از استکبار جهانی را فریاد می زنند. مدارس مرکز استعدادهای ناب نیز به تاسی از این سنت حسنه ، برنامه هایی را اجرا کردند که در ادامه به طور خلاصه بخشی از آن را ذکر می کنیم.

 

 

دبستان دخترانه شهدای رضوان

 

 

دبستان شهدای رضوان به مناسبت این روز ، برنامه هایی از جمله همخوانی سرود ، اهدا جوایز به دانش آموزان و سردادن شعار انقلابی را اجرا کردند.

 

دبستان دخترانه بهشت قرآن

 

دبستان دخترانه بهشت قرآن نیز علاوه بر اجرای مراسمات شعر خوانی و تئاتر با دعوت از حجت الاسلام و المسلمین پشم فروش از بیانات ایشان استفاده نمودند.

 

دبستان پسرانه بهشت صابرین

دانش آموزان دبستان بهشت صابرین نیز پس از اجرای تئاتری در خصوص تسخیر لانه جاسوسی آمریکا ، برنامه همخوانی سرود را اجرا کردند. در پایان مراسم نیز از دانش آموزان برتر تقدیر کرده و هدایایی را از معلمان خود دریافت کردند.

 

دبیرستان پسرانه استعدادهای ناب صالحین

 

دانش آموزان دبیرستان پسرانه استعدادهای ناب صالحین نیز پس از اجرای مراسم روز دانش آموز ، به همراه کادر مدرسه در اجتماع همگانی دانش آموزان شرکت کرده و شعارهایی در محکومیت آمریکا و اسراییل و انگلیس سر دادند.