پخش بخش هایی از تئاتر چرا مرگ بر تو در شبکه چهار سیما

به گزارش مجموعه فرهنگی طلیعه داران ظهور؛ شنبه شب 1 دی ماه بخش های از تئاتر میدانی چرا مرگ بر تو ؟ USA در برنامه شب های هنر با موضوع تئاتر دانش آموزشی از شبکه چهار سیما پخش گردید.

تئاتر دانش آموزی «چرا مرگ برتو؟USA » که از چندین قسمت تشکیل شده است روایت گر دلیل مبارزه ما با ستمگری و ظلم در جهان است و از وقایع اول انقلاب و خشونت های رژیم پهلوی میگوید. نگاهی به از خود گذشتگی های شهیدان و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس می اندازد و تأثیر دخالت های آمریکا در منطقه خاورمیانه و شکل گیری گروه تروریستی داعش را بیان میکند و از حماسه آفرینی دلیرانه مدافعان حرم و نقش این رشادت ها در امنیت کشور می گوید.

 

 

شب های هنر

تئاتر، موسیقی، شعر، کتاب و سینما پنج برگ از مجله تصویری و شبانه «شب های هنر» شبکه چهار را تشکیل می دهند که از شنبه تا چهارشنبه ساعت 23 پخش می شود. شنبه شب تئاتر با اجرای پیام دهکردی و تهیه کنندگی امیرقمیشی،یکشنبه شب موسیقی با اجرای رضا مهدوی و تهیه کنندگی حبیب الله ذوالفقاری، دوشنبه شب شعر با اجرای محمود اکرامی فر و تهیه کنندگی کوروش انصاری، سه شنبه شب کتاب با اجرای مسعود دیانی و تهیه کنندگی حسین شاه مرادی، چهارشنبه شب سینما با اجرای مسعود فراستی و تهیه کنندگی سلمان وکیلی به ترتیب شب های مجله شامگاهی «شب های هنر» را تشکیل می دهند.