همبستگی دانش آموزان دبستان پسرانه بهشت صابرین با کودکان فلسطین به مناسبت 9 مهر (به روز رسانی)

به گزارش روابط عمومی مجموعه فرهنگی طلیعه داران ظهور؛به مناسبت فرا رسیدن 9 مهر، روز همدردی و همبستگی با کودکان فلسطین، دانش آموزان دبستان پسرانه بهشت صابرین با برپایای نمایشگاه نقاشی در این روز همبستگی خود را با کودکان مظلوم فلسطین نشان دادند .

مهر، سالروز شهادت نوجوان غیور فلسطینی،‌ محمد الدوره را روز همبستگی با کودکان و نوجوانان فلسطینی نامیده‌اند تا یاد و خاطره این مردان کوچک دفاع از سرزمین‌های مقدس گرامی داشته شود.
در سال 2000 میلادی در چنین روز “محمد الدره” نوجوان 12 ساله فلسطینی هنگامی که پشت پدرخود مخفی شده بود تا از آتش نظامیان صهیونیستی در امان باشد ، توسط یک سرباز مسلح به سلاح گرم با شلیک چند گلوله دربرابر دیدگان پدر، مردم و شبکه های خبری به شهادت رسید .

رژیم صهیونیستی سالهای متمادی است که سیاست مخرب و گسترده ای را علیه کودکان فلسطینی آغاز کرده و با بازداشت، قتل و شکنجه کودکان فلسطینی به بهانه های پوچ و واهی، آنان را در ورطه خطر جدی قرار داده است. ارتش اشغالگر صهیونیستی و نیروهای امنیتی این رژیم برای بازداشت و زندانی کردن کودکان فلسطینی از راهها و روشهای گوناگون استفاده می کنند که در واقع می توان گفت همه آنها نوعی ربودن کودک از کوچه، خیابان و خانه و کاشانه آنان است.

مهمترین هدف اسرائیل از بازداشت و زندانی کردن کودکان فلسطینی خارج کردن آنها از افکار مقاومت و مبارزه جویی علیه صهیونیست هاست.امروز بزرگ‌ترین جرم نوجوانان فلسطین زاده شدن در سرزمین مادریشان است و برخورد نظامیان اشغالگر صهیونیستی با آنها چنان زننده و غیرانسانی است که رسانه‌های دنیا را جرات پخش آن نیست.

به عنوان نمونه می‌توان به بازداشت هزاران نوجوان فلسطینی که سنی بین 13 تا 18 سال داشته‌اند را در سال‌های انتفاضه الاقصی بیان کرد که از آغاز و در هنگام بازداشت انواع اهانت، شکنجه، رفتار خشونت‌آمیز و غیراخلاقی در زندان‌ها و مراکز بازجویی با آنها شده است. نیروهاى امنیتى این رژیم از هیچ جنایتى همچون بازداشت، شکنجه و محروم کردن آنان از ابتدایى‌‏ترین امکانات بهداشتى و مواد غذایى سالم و کافى علیه کودکان کوتاهى نمى‌‏کنند. برخورد نیروهاى اشغالگران صهیونیستى در برابر کودکان فلسطینى چنان زننده و غیر انسانى است که گویا این نیروها با بمب هسته‏اى و سلاح کشتار جمعى مواجه شده‏‌اند که مارک کودک فلسطینى بر روى آن چسبانده‏اند!

دانش آموزان دبستان پسرانه بهشت صابرین با کشیدن نقاشی های زیبا حمایت خودشون را از کودکان فلسطین نشان دادند و پیام بیزاری خودشون را از رژیم غاصب صهیونیست با سر دادند شعار مرگ بر اسرائیل به گوش کودکان فلیسطین رساندند. هدف از برگزاری این برنامه نشان دادن مظلومیت کودکان ونوجوانان فلسطین وبی زار از رژیم صهیونیستی به دانش آموزان و درک امنیت در مرزهای کشور بود. در پایان برنامه به نفرات برتر جوایزی به رسم یادبود اهدا شد.

 

به روز رسانی در تاریخ یک شنبه 18 مهر ماه

انتخاب نفرات برتر مسابقه نقاشی در رابطه با حمایت از کودکان فلسطین

 

امریکا و اسرائیل شما امکانات دارید . اما ما ایمان و دین داریم و با همین ایمان و دین شما را نابود خواهیم کرد آقای ابوالفضل حاتمی , نقاشی برتر در رابطه با حمایت از کودکان فلسطین .

 

آقای امیرمهدی براتی , نقاشی برتر در رابطه با حمایت از کودکان فلسطین .

 

آقای حسین حری وآقای مصطفی خدا بخش نژاد , نقاشی برتر در رابطه با حمایت از کودکان فلسطین .

 

متن دلنوشته : به زودی فلسطین نجات پیدا می کند. آقای امیرعلی امیدیان فر . نقاشی برتر در رابطه با حمایت از کودکان فلسطین .