مسابقه دانش آموزی فرمانده ویژه تلاش گران قرآنی دبستان پسرانه بهشت صابرین

به گزارش روابط عمومی مجموعه فرهنگی طلیعه داران ظهور؛ دبستان پسرانه بهشت صابرین با هدف ایجاد شور ونشاط و ایجاد رقابت سالم اقدام به برگزاری مسابقات فرمانده ویژه تلاش گران قرآنی نمود.

پوشش غنی سازی اوقات فراغت و ایجاد انگیزه جهت تحرک و فعالیت دانش آموزان در ساعات تفریح مدارس و ایجاد پویایی و شادابی در روحیه دانش آموزان ضمن اینکه تحرک و فعالیت ضرورت و لازمه زندگی می باشد و کم تحرکی ناشی از زندگی ماشینی و شهرنشینی و تغییر شیوه زندگی به ویژه در شهرهای بزرگ باعث چاقی، اضافه وزن و همچنین عوارض ناشی از آن مانند بیماری های قلبی و عروق و دیابت در افراد جامعه شده است. به همین جهت مدرسه زمینه ترغیب و تحرک و پویایی دانش آموزان را با برگزاری مسابقات مختلف و متنوع به وجود آورده است.
این مسابقات با هدف ایجاد انگیزه برای دانش آموزان درحفظ قرآن برای پایه های سوم ، چهارم و پنجم این دبستان برگزارشد. مسابقه فرمانده در سه مرحله با راهنمایی فرمانده ودستور او تیر آبی خود را به سمت زمین حریف پرتاب می نمایند، اجرا می شود.
در پایان سه مرحله آن تیمی که توانسته باشد افراد بیشتری از تیم مقابل را از زمین بازی خارج کند، به عنوان برنده بازی معرفی می شود.