,

مراسم روح بخش دعای عرفه

مراسم نورانی و روحانی دعای عرفه امسال همزمان با شهرهای  سراسر کشور در جوار پیکر پاک شهدای تازه تفحص شده در اهواز برگزار می‌شود .

همزمان با نهم ذی الحجه و همنوا با عرفه امام حسین(ع) ، مراسم دعای پرفیض عرفه روز چهارشنبه 1 مهرماه 94 در معراج شهدای اهواز برگزار می گردد . این مراسم معنوی از ساعت 13 در جوار پیکرهای پاک شهیدان گمنام دوران دفاع مقدس در معراج شهدای اهواز واقع در سه راه خرمشهر برگزار می‌شود .

این آئین روحانی به همت هیئت انصارالمهدی (عج) اهواز با همکاری قرارگاه کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح و شهرداری منطقه 2 اهواز همراه با پخش زنده مراسم از صدا و سیمای مرکز خوزستان برگزار می گردد .

در این مراسم که اقشار مختلف مردم به ویژه خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران حضور دارند ، از سخنرانی امام جمعه موقت اهواز حجت الاسلام والمسلمین حاجتی و قرائت دعای روح بخش عرفه توسط حجت الاسلام والمسلمین سعید شحیطاط بهره خواهیم برد .

لازم به ذکر است که به گفته مسئول برگزاری مراسم تدابیر خوبی به جهت برپایی غرفه محصولات فرهنگی و تربیتی و همچنین اسکان و جای پارکینگ گسترده وسایل نقلیه مراجعه کنندگان صورت گرفته است .

etelaiye-doaye-arafe-94-1

مراسم روح بخش دعای عرفه

[subscribe2]