برگزاری مراسم تلبس طلاب حوزه علمیه امام خامنه ای مدظله العالی

به گزارش روابط عمومی مجموعه فرهنگی طلیعه داران ظهور ؛  مراسم عمامه گذاری جمعی از طلاب حوزه علمیه امام خامنه ای مدظله العالی،روز جمعه با حضور «آیت الله موسوی جزایری» در مسجد ولایت گلستان برگزار شد.

مراسم بعد از نماز مغرب و عشاء با تلاوت آیاتی از قرآن کریم توسط یکی از طلاب آغاز شد و سپس «حجت الاسلام و المسلمین علی نژاد»، امام جماعت مسجد ولایت ضمن تشکرو عرض خیر مقدم از حضور پرشور مردم مومن و بسیجی به سخنرانی پرداختند.

حضرت آیت‌الله موسوی جزایری با بیان اینکه مسیر ما مسیر ولایت است، بیان کردند: اگر ما در مسیر حرکت خود ثابت قدم باشیم می‌توانیم به خود متکی و در رکاب ولایت منتظرِ فرموده‌های مقام معظم رهبری، مراجع تقلید و علما باشیم و در مسیر ولایت مصون خواهیم ماند.

وی در پاسخ به سوال برخی از مردم درباره وظایف طلاب و روحانیون توضیح دادند: روحانیون همانند پناهگاهی برای مردم در امر مسائل معنوی هستند و در حقیقت علمای اسلام در برابر خطرات و دفاع از اسلام سینه سپر می‌کنند. طلاب از نظر مسائل مادی و مشکلات مردم نیز می‌توانند خدمت کنند.

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان در ادامه فرمودند: امیدوارم طلاب در مسیر انقلابی که ۴۰ سال از آن گذشته، جوانان ما را ارشاد کنند.

ایشان در پایان تاکید کردند: با توکل به خدا در مسیر ولایت و انقلاب پیروزی از آن ما است.

در ادامه مراسم نیز ، جناب آقایان ، حجج الاسلام محمد امین صفدری ، محمد حسین کاکاوند و رضا طایی زاده از طلاب این مدرسه به دست حضرت آیت الله موسوی جزایری معمم گردیدند .