دانش آموزان ناحیه 3 اهواز به مناسبت ایام دهه فجر با شهدای انقلاب تجدید بیعت کردند

به گزارش روابط عمومی مجموعه فرهنگی طلیعه داران ظهور ؛صبح امروز سه شنبه 17 بهمن ماه رئیس آموزش و پرورش ناحیه 3 اهواز به همراه دانش آموزان به مناسبت چهلمین سالگرد فجر انقلاب اسلامی، آئین گلباران و غبارروبی مزار شهیدان انقلاب و مدافعان حرم را برگزار کردند.

 

اسکندر آرامی با بیان اینکه، از آنجایی که جریان انقلاب اسلامی ایران همواره در هر مقعطی با خون شهیدان بارور شده و در هر زمانی که نیازبوده این شهیدان به کمک ما آمدند. گفت : چه در زمانی که انقلاب اسلامی شکوه مند ایران در سال 57 به پیروزی رسید و چه در زمان که دشمن هوس کرد به خاک سرزمین ایران تجاوز کند، این شهیدان بودند که مانع از هجوم دشمن  و پایدرای این انقلاب را سبب شدند.

در حال حاضر هم می بینید باز هم ، همین شهدا هستند که به عنوان مدافعان حرم درخت تنومند اسلام را یاری می رسانند و هر آینه یادآور ایثار ،گذشت و فداکاری صدر اسلام تابه الان  هستند.

 

ایشان در خصوص مراسم غبار روبی شهیدان گفتند: امروز ما هم به تأسی گرفتن از این بزرگوارن، دانش آموزان را در دهه فجر انقلاب اسلامی در سال 96 و در چهلمین سالگرد فجر انقلاب به مزار شهدای انقلاب آورده ایم تا یادآور حرکت شکوهمند بزرگ مردان و زنان این سرزمین باشد.

و انشاالله بتوان با غبار روبی از چهره ای که احتمالاً غفلت خون شهدا را به همراه داشته در حضور این شهدا دوباره تجدید میثاقی ببندیم که انشاالله در خط رهبری و ولایت قرار بگیرند و با سربازی امام زمان این انقلاب را به انقلاب حضرت مهدی (عج) متصل بکنند.

 

وی در خصوص برنامه های بعدی آموزش و پرورش ناحیه سه در ایام دهه فجر گفت: امروز بعد از این برنامه ار خانواده شهید فرشته ریاضی که در دوران انقلاب اسلامی به درجه رفیع شهادت نائل آمده ، دیداری خواهیم داشت  و در راستای همین برنامه ریزی مسابقات ورزشی بین کارکنان آموزش و پرورش به یُمن این ایام برگزار می گردد. در بخش مدارس قرار است که از برگزیدگان علمی و فرهنگی مدارس ناحیه سه اهواز  در برنامه ای ویژه ای تقدیر به عمل آید.

ایشان افزودند: در هفته آینده در مسابقات فرهنگی و هنری از دانش آموزانی که در منطقه، جزء افراد برتر بودند در یک برنامه شکوهمندی تقدیر خواهد شود.

 

لازم به ذکر است که دبیرستان استعدادهای ناب صالحین به عنوان یکی از مدارس ناحیه سه اهواز به همراه حجت الاسلام سید محمد طاهر جزایری در این برنامه حضور داشتند.

 

گزارش تصویری

غبار روبی مزار شهدا

 

غبار روبی مزار شهدا

 

غبار وربی مزار شهدا

 

غبار روبی مزار شهدا

 

غبار روبی مزار شهدا

 

غبار وربی مزار شهدا