تجمع دانش آموزان دبستان بهشت صابرین به مناسب روز هوای پاک

به گزارش روابط عمومی مجموعه فرهنگی طلیعه داران ظهور؛خانم عفاری مدیر پیش دبستان و دبستان پسرانه بهشت صابرین بیان کرد:دانش آموزان این مدرسه صبح امروز به مناسب روز هوای پاک تجمع نمادینی با شعار “حق همه بچه های ایران است که در هوای پاک زندگی کنند” ، برگزار کردند.

روز هوای پاک

ایشان در ادامه گفتند: در این برنامه که به همراهی تعدادی از والدین دانش آموزان و معلمان و کادر مدرسه برگزار شد ، دانش آموزان با در دست داشتن پلاکاردهای  که در آن به نشانه اعتراض به وجود ریزگرد ها و گرد و غبار در هوای اهواز شعار هایی نوشته شده بود در خیابان مدرسه تجمع نمادینی انجام دادند.

روز هوای پاک

مدیر دبستان بهشت صابرین افزود: در حاشیه ی برگزاری این مراسم نمایشگاه نقاشی با عنوان هوای پاک حق تمام بچه های ایران است برگزار شد. و به بهترین نقاشی کشیده شده توسط دانش آموزان در این زمینه هدیه ای داده شد.

روز هوای پاک

 

روز هوای پاک

 

روز هوای پاک

 

روز هوای پاک

وی در خصوص برنامه بعدی مدرسه گفت: برنامه بعدی که از الان در حال انجام مقدمات آن هستیم به مناسب فرارسیدن ایام دهه و بنا به گفته مقام معظم رهبری با توجه به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، “مراسمات دهه فجر هرچه باشکوه تر برگزار شود” می باشد . از جمله برنامه های مدرسه برای ایام دهه فجر می توان به برگزاری نمایش ، سرود و … اشاره کرد.