دوره تابستانه مدرسه استعدادهای ناب صالحین

[quote]در فصل تابستان که معمولاً مدارس فعالیت‌های درسی خود  را تعطیل می‌کنند . مدرسه استعدادهای ناب صالحین برخلاف دیگر مدارس در تابستان برای دانش آموزان سال تحصیل جدید خود برنامه‌های ویژه‌ای در نظر گرفته است . در ادامه با ما همراه باشید تا با جزئیات دوره تابستانه مدرسه استعدادهای ناب صالحین بیشتر آشنا شوید.[/quote]

 

حجت‌الاسلام سید محمد طاهر جزایری مدیر مدرسه استعدادهای ناب صالحین بابیان اینکه با توجه به  بررسی‌های ما در سال‌های گذشته ، شاهد افت تحصیلی شدید و رفتارهای اخلاقی متفاوتی در دانش آموزان مقطع تحصیلی متوسطه هستیم . افزودند جهت کاهش و رفع این مشکل تصمیم به برگزاری کلاس‌ها و برنامه‌های برای دانش آموزان گرفتیم.

 

مدیر مدرسه استعدادها ناب صالحین گفت ، برنامه‌های که برای دانش آموزان در نظر گرفتیم به دو بخش  علمی و پرورشی تقسیم می‌شود که در بخش علمی به معرفی و مرور دروس پایه سال آینده جهت آشنایی بیشتر و کاهش استرس نسب به سال تحصیلی  جدید می‌پردازیم .تا دانش آموزان با آمادگی خوبی سال جدید را آغاز نمایند.

 

ایشان افزودند که در بخش پرورشی جهت افزایش اعتمادبه‌نفس و آشنایی بیشتر دانش آموزان با مقطع تحصیلی جدید برای دانش آموزان برنامه‌ای مختلفی همچون خودشناسی ، آشنایی با دوره متوسطه و هدف برای انتخاب رشته  برای دانش آموزان سال آخر می‌پردازیم.

 

حجت‌الاسلام جزایری گفت در کنار این برنامه علمی و پرورشی ، برنامه تفریحی هم و ورزشی همچون کاراته ، استخر و مسابقات مختلفی در نظر گرفته‌ایم .

 

آقای جزایری در پایان صحبت‌های خود با اشاره به اینکه این اولین سالی بود که ما این دوره را برای دانش آموزان برگزار کرده‌ایم گفتند ، ما در این دوره شاهد نقاط ضعف و کاستی‌های بود که انشا الله در سال‌های آینده با رویکردی متفاوت و قوی‌تر وارد عمل می‌شویم.