دعوت از مجموعه طلیعه داران ظهور به عنوان مجموعه الگو در کشور

به گزارش روابط عمومی مجموعه فرهنگی طلیعه داران ظهور؛ در نمایشگاه «راه‌های میان‌بر» که ویژه ارائه فعالیت‌های مسجدی و فرهنگی مساجد برتر كشور در شهر شیراز از تاریخ شنبه 27 مرداد ماه لغایت دوشنبه 28 مرداده ماه برگزار می گردد. از مجموعه فرهنگی طلیعه داران ظهور به عنوان مجموعه الگو در کشور، جهت حضور در این نمایشگاه دعوت به عمل آمد.

هدف از برپایی این نمایشگاه كه به‌مناسبت روز جهانی مسجد برپا شده است، ترویج گفتمان مسجدمحوری، احیای كاركردهای مسجد طراز اسلامی و توجه دادن مسئولان و مردم به مركز فعالیت‌های مردمی یعنی مسجد است.

در این نمایشگاه مساجدی نظیری مسجد صنعتگران مشهد، مسجد مشیریه تهران، مسجد طلیعه داران ظهور اهواز، مسجد امام حسین(ع) جهرم و مراكز تولید محتوای مسجدی مثل مسجد نما، بام مخفف باشگاه ایده‌پردازان مسجدی، مسجد تی وی و غیره آثار و فعالیت‌های خود را ارائه و معرفی می‌كنند.

در حاشیه این نمایشگاه كارگاه‌هایی نظیر، كارگاه خلاقیت مسجد، اداره خلاق مسجد و همچنین كارگاه مسجد و رسانه با سخنرانی محمدصادق كوشكی از جمله كارگاه‌های تخصصی است كه در حاشیه این نمایشگاه در مسجد تاریخی مشیرالملك شیراز برپا می‌شوند.