به گزارش روابط عمومی مجموعه فرهنگی طلیعه داران ظهور؛ هیئت انصار المهدی عجل الله تعالی فرجه اهواز مراسم پر فیض دعای عرفه سال 96 را در مصلی بزرگ شهر کارون برگزار می کند.

 

حجت الاسلام والمسلمین پشم فروش مسئول هیئت انصار المهدی (عج) اهواز با اشاره به برگزاری هفتمین دعای عرفه ی این مجموعه در سال های متوالی در معراج شهدای اهواز ، امسال با توجه به گرمای شدید و درخواست مؤمنین نسبت به جابجایی این مراسم در محلی که شرایط سر مایشی  مناسبی را داشته باشد، گفت ؛ برنامه دعای عرفه سال 96 در مصلی شهر کارون و با حضور مردم شهید پرور اهواز و کوت عبدالله در پنجشنبه 9 شهریور برگزار می گردد.

 

وی در ادامه افزود این مراسم با حضور حجت الاسلام والمسلمین حاجتی امام جمعه اهواز به عنوان سخنران و قرائت دعای شریف عرفه با نوای حجت الاسلام والمسلمین شحیطاط از ساعت 15 عصر آغاز می شود.

 

ایشان در ادامه گفت؛ با توجه به هماهنگی های انجام شده انشاءالله میزبان شهدای تازه تفحص شده و گمنام دفاع مقدس نیز خواهیم بود.

 

تیزر اطلاع رسانی مراسم دعای پر فیض عرفه سال 96

 

نذر فرهنگی

شما هم در برنامه ی عرفه در ماه ذی الحجه سهیم شوید
در صورتیکه مایل به پرداخت کمک‌های مالی و نذورات خود به هیئت انصار المهدی اهواز می‌باشید، کافی است توسط کلیه کارت‌های بانکی، به ساده‌ترین شکل در امر سهیم شوید .

 

شماره کارت هیات
حساب مشترک در بانک رسالت
(به نام پشم فروش . مرادی)
5041721111264751

پرداخت اینترنتی از کلیه کارت عضو شتاب
از طریق لینک زیر به آدرس

[button_link size=”medium” src=”http://www.taliedaran.ir/heyatansar313″]نذر فرهنگی[/button_link]