تکریم از معلمان مدارس مرکز استعدادهای ناب به‌ مناسبت ولادت حضرت زهرا(س) و روز مادر

به گزارش مجموعه فرهنگی طلیعه داران ظهور؛ حجت الاسلام و المسلمین سید علی جزایری مسئول مجموعه فرهنگی طلیعه داران ظهور به‌مناسبت ولادت حضرت زهرا(س) و روز مادر در تاریخ دوشنبه ششم اسفند ماه به معلمان و مربیان مدارس مرکز استعدادهای ناب با اهدای گل و شیرینی تبریک عرض کرد.

حجت السلام جزایری ضمن عرض تبریک میلاد حضرت زهرا (س) و روز زن و روز مادر و آرزوی موفقیت بیان کرد؛ یکی از افتخارات جمهوری اسلامی ارتقای جایگاه و کرامت زن در جامعه است.

قبل از انقلاب آن چیزی که در جامعه به عنوان جایگاه و کرامت زن نمایان بود نه جایگاه واقعی بود و نه کرامت واقعی بود و نه بر اساس آن چیزی بود که خداوندباری‌ تعالی در نظام خلقت تبین کرده است.

اینکه شما می بینید که حضرت رسول اکرم(ص) اینقدر حضرت زهرا (س) را تکریم می نمایند، به دستور خداوند باری تعالی می باشد. در هیچ کجای دیگر و در مورد کسی دیگر این چنین رفتاری را نداریم، و این دستور اِکرام خداوند باری و تعالی، نسبت به حضرت زهرا (س) می باشد. این افتخار دین و مذهب و انقلاب اسلامی است که طلیعه دار تکریم جایگاه زن در جامعه است.

ایشان در ادامه گفت: اینکه شما در غرب و در فیلم های مختلف غربی می بینید که یک قاضی زن و یا یک پلیس زن موفق نشان میدهند، صرفاً یک تبلیغات است و دروغی بیش نسیت .شما باید تاریخ و جایگاه زن در غرب را مطالعه نمایید که چه جایگاهی برای زن قائل بودند.

این افتخار جمهوری اسلامی است که توانسته است جایگاه زن را دوباره برجسته کند.

مسئول مجموعه فرهنگی طلیعه داران ظهور در مورد جایگاه و نگاه زن در اسلام گفت: همین بس که خداوند باری و تعالی منشاء سلسله جلیله اویسیای خودش را از حضرت زهرای اطهر قرار داده است . و امروز همه ما بر سر سفره حضرت زهرا (س) نشسته ایم و این افتخار جمهوری اسلامی است که توانسته است جایگاه زن را دوباره برجسته کند.

حجت الاسلام سید علی جزایری در پایان گفت: برای همه کارهای که در اجتماع انجام میدهید بدیلی وجود دارد برای جایگاه معلم شما بدیلی وجود دارد. خدواند باری تعالی به شما جایگاهی داده است که هیچ بدیلی ندارد و این افتخار شماست که الگویی همانند حضرت زهرا (س) دارید.

مرکز استعداد های ناب

مرکز استعدادهای ناب با بیش از 650 دانش‌آموز در 4 مدرسه دانش‌آموزی باهدف تربیت دانش آموزان مؤمنِ مجاهدِ بصیرت، در سال 1393 تأسیس گردید. این مرکز با رویکرد آموزشی و تربیتی توانسته است به رشد تحصیلی و ارتقای فرهنگی دانش آموزان دست یابد.

 

 

دانلود از آپارات