بسته خبری جشن میلاد پیامبر اکرم(ص) و امام صادق (ع) در مدارس مرکز استعدادهای ناب

به گزارش روابط عمومی مجموعه فرهنگی طلیعه دارن ظهور؛جشن میلاد پیامبر اکرم(ص) و امام صادق (ع) یکی از مهمترین جشن های معنوی است که هر ساله در مدارس مرکز استعدادهای ناب صالحین به صورت با شکوه جهت دانش آموزان و کارکنان برگزار می شود.

 

مدیران مدارس مرکز استعدادهای ناب صالحین با اعلام برنامه‌های متنوع هفته وحدت و جشن‌های باشکوه ویژه مدارس، سخنرانی هیجان انگیز و پرنشاط در مورد سیره و سبک زندگی پیامبر اکرم (ص) و امام جعفرصادق (ع)، مدیحه‌سرایی مداحان و ذاکران اهل بیت عصمت و طهارت، اجرای برنامه ها و سرود های شاد، برپایی نمایشگاه های مختلف  و اردو های متنوع در مدارس، پذیرایی از دانش آموزان و اهدای هدیه به دانش آموزان ، برترین های مسابقات قرآنی و دانش آموزان با نام محمد را از ویژه برنامه‌های این جشن برشمردند.

 

دبیرستان پسرانه استعدادهای ناب صالحین

به مناسبت  میلاد فرخنده و باسعادت پیامبر نور و رحمت حضرت محمد مصطفی (ص) و امام جعفر صادق (ع)  و گرامیداشت هفته وحدت جشن باشکوهی در دبیرستان پسرانه استعدادهای ناب صالحین همراه با اجرای سرود و مسابقات پر شور و نشاط همراه با اهدای جوایز ویژه به برندگان برگزار شد.

 

کیفیت بالا / کیفیت پایین

 

 

پیش دبستان و دبستان دخترانه بهشت قرآن

به مناسبت میلاد باسعادت پیامبر نور و رحمت حضرت محمد مصطفی (ص) و امام جعفر صادق (ع)  و گرامیداشت هفته وحدت اردوی یک روز درون شهری در دبستان دخترانه بهشت قرآن برگزار شد. از برنامه‌های انجام شده در این اردو میتوان به مواردی همچون گردش و تفریح در طبیعت، بازی و سرگرمی با وسایل موجود در پارک، اجرای مسابقات مختلف، اجرای سرود و بازی ادا بازی و صرف نهار در همرای مطبوع پاییزی اشاره کرد. در ادامه تصاویری از این اردوی سراسر شور نشاط را مشاهده می نمایید.

 

پیش دبستان و دبستان دخترانه شهدای رضوان

به مناسبت  میلاد فرخنده و باسعادت پیامبر نور و رحمت حضرت محمد مصطفی (ص) و امام جعفر صادق (ع)  و گرامیداشت هفته وحدت جشن باشکوهی در دبستان دخترانه شهدای رضوان همراه با اجرای سرود و مسابقات پر شور و نشاط همراه با اهدای جوایز ویژه به برندگان برگزار شد.

 

پیش دبستان و دبستان پسرانه بهشت صابرین

به مناسبت هفته وحدت و میلاد باسعادت پیامبر نور و رحمت حضرت محمد مصطفی (ص) و امام جعفر صادق (ع) مدرسه بهشت صابرین  جشن بزرگی یا حضور دانش آموزان و کادر مدرسه برگزار نمود. سخنرانی زیبا و برگزاری مسابقات مختلف و پذیرای از ویژه برنامه های این جشن به یادمادنی بود.