افتتاحیه «اولین دوره جذب، تربیت معلم و مربی» و «دومین دوره استخدامی، انتخاب مدرس و پژوهشگر» بینش مطهر در استان خوزستان

به گزارش روابط عمومی مجموعه فرهنگی طلیعه داران ظهور؛ افتتاحیه اولین دوره تربیت معلم و مربی-مبتنی بر اندیشه شهید مطهری در خوزستان در روز شنبه 16 تیر ماه در دو مجتمع فرهنگی حضرت ولیعصر عج ویژه برداران و مسجد آیت الله اشرفی اصفهانی ویژه بانوان برگزار شد.

 

حجت‌الاسلام ایمان کسایی مسئول دبیرخانه بینش مطهر استان خوزستان ، در ابتدا نکاتی را در موردضرورت ها و مزیت های دوره بیان کردند و در ادامه گفت ؛ بر اساس تفاهم های انجام شده بین دانشگاه فرهنگیان و موسسه بینش مطهر و مرکز مطالعات راهبردی تربیت اسلامی ،?اولین دوره تربیت معلم و مربی با محوریت آثار و اندیشه های استاد شهید مطهری (ره)(بینش مطهر) در رشته ها و مقاطع مختلف در تهران و بعضی مراکز استان ها و شهرستان ها ویژه آقایان و بانوان، دارای مدرک کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در همه رشته ها، و طلاب علوم دینی برگزار میگردد.

وی افزود ؛ این دوره جهت شناسایی، استعداد سنجی و معرفی معلمین برتر به مدارس متقاضی معلم و معرفی اساتید حق التدریس به دانشگاه فرهنگیان می باشد. و همچنین این دوره جزء ?دوره های ضمن خدمت برای دانشجو معلمین دانشگاه فرهنگیان و معلمین رسمی محسوب می گردد.

اولین جلسه این دوره با تدریس کتاب آزادی انسان در دوجلسه یک ساعته توسط حجت الاسلام میر علایی استاد حوزه برای شرکت کنندگان آغاز شد. لازم به ذکر است که دو کتاب بینش مطهر و رفتار قرآنی به صورت رایگان به اعضای دوره اعطا گردید.

بر اساس این گزارش کلاس های اولین دوره تربیت معلم و مربی در استان خوزستان در روزه های ۱۶ و ۲۳ و ۳۰ تیر ماه۱۳ و ۲۰ و ۲۷مرداد ماهروزهای شنبه از ساعت ۱۷ الی ۲۰ ویژه برداران و خواهران برگزار می گردد.

در بخش برداران حجت‌الاسلام میر علایی مدرس کتاب “آزادی انسان” و حجت‌الاسلام یزدان پرست مدرس کتاب “آزادی بندگی ” و حجت‌الاسلام مهدی زرشناس مدرس کتاب “خدا در زندگی انسان” می باشند.

اطلاعیه

بر اساس اطلاعیه موسسه بینش مطهر و مرکز مطالعات راهبردی تربیت اسلامی آن دسته از کسانی که در دوره شرکت نموداند ولی پیامک برای آن ها ارسال نشده است ، نام و نام خانوادگی،کدملی  و دروه ای که در آن شرکت کرده‌اند را به شماره ۰۹۰۲۹۲۰۷۵۱۰  و آن دسته از افرادی که قصد انصراف و یا جابجایی  از یک دوره به دوره دیگر دارند  نام و نام خانوادگی و کدملی را به شماره ۰۹۰۲۹۲۰۷۵۱۰پیامک کنند.