ارسال پیام تشکر آستان قدس رضوی از کانون خادمیاران رضوی رضوان معرفت

به گزارش مجموعه فرهنگی طلیعه داران ظهور؛ آستان قدس رضوی با ارسال پیامی از فعالیت کانون خادمیاران رضوی رضوان معرفت (مجموعه فرهنگی طلیعه داران ظهور) تقدیر و تشکر نمود.

آستان قدس رضوی به منظور توسعه خدمت به بارگاه نورانی حضرت علی بن موسی الرضا (عليه السلام) ترویج مبانی فکری و سیره عملی حضرت رضا (عليه السلام) و بهره مندی زائران و مجاوران آن حضرت به ویژه مستمندان و مستضعفان از فرصت زیارت و رفع استضعاف و توانمندسازی آن ها اقدام به ثبت نام طرح خادمیاران رضوی نموده است.

بر این اساس شرایطی فراهم شده که عموم علاقه مندان و آرزومندان واجد شرایط خدمت به بارگاه منور رضوی بتوانند توفیق خدمت به آن حضرت را از مسیر خدمت به محرومان و مستمندان شهر و دیار خود و یا ارائه خدمت و همکاری تخصصی با مجموعه ها و موسسات آستان قدس رضوی بیابند.

در همین راستا مجموعه فرهنگی طلیعه دران ظهور کانونی با هدف تبلیغ مغارف اسلامی و اعزام مبلغین به مدارس دخترانه و ?برگزاری کارگاه های تربیت فرزند ویژه والدین مدارس ابتدایی سطح شهر اهواز با عنوان کانون خادمیاران رضوی رضوان معرفت تاسیس نمود. 

آستان قدس رضوی چندی پیش با ارسال پیامی از فعالیت کانون خادمیاران رضوی رضوان معرفت مجموعه فرهنگی طلیعه داران ظهور تقدیر و تشکر نمود.

متن پیام تشکر آستان قدس رضوی

توفيق خدمت

به همت کانون خادمیاران رضوی رضوان معرفت استان خوزستان تا کنون برای برگزاری کارگاه های تربیت فرزند ویژه والدین مدارس ابتدایی بیش از ۱۲ جلسه برنامه ریزی و اجراشده است.از سرکار خانم سیدموسوی مدرس کارگاه ها، خانمها کرمی و غفاری اعضای محترم کانون رضوی رضوان و نیز سررابط محترم کانون خادمیاری مبلغین خوزستان تشکر و قدردانی می گردد.