, ,

ارسال پیام تشکر آستان قدس رضوی از کانون خادم‌یاری تبلیغ طلیعه داران ظهور

به گزارش مجموعه فرهنگی طلیعه داران ظهور؛ آستان قدس رضوی با ارسال پیامی از فعالیت کانون خادم‌یاری تبلیغ طلیعه داران ظهور تقدیر و تشکر نمود.

آستان قدس رضوی به منظور توسعه خدمت به بارگاه نورانی حضرت علی بن موسی الرضا (عليه السلام) ترویج مبانی فکری و سیره عملی حضرت رضا (عليه السلام) و بهره مندی زائران و مجاوران آن حضرت به ویژه مستمندان و مستضعفان از فرصت زیارت و رفع استضعاف و توانمندسازی آن ها اقدام به ثبت نام طرح خادمیاران رضوی نموده است.

بر این اساس شرایطی فراهم شده که عموم علاقه مندان و آرزومندان واجد شرایط خدمت به بارگاه منور رضوی بتوانند توفیق خدمت به آن حضرت را از مسیر خدمت به محرومان و مستمندان شهر و دیار خود و یا ارائه خدمت و همکاری تخصصی با مجموعه ها و موسسات آستان قدس رضوی بیابند.

در همین راستا مجموعه فرهنگی طلیعه داران ظهور کانونی با هدف تبلیغ مغارف اسلامی و اعزام مبلغین به مدارس پسرانه سطح شهر اهواز با عنوان کانون خادم‌یاری تبلیغ طلیعه داران ظهور تاسیس نمود. 

آستان قدس رضوی چندی پیش با ارسال پیامی از فعالیت کانون خادم‌یاری تبلیغ طلیعه داران ظهور تقدیر و تشکر نمود.

متن پیام تشکر آستان قدس رضوی

توفيق خدمت

اعزام مبلغ به مدارس به مناسبت ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی توسط کانون خادمیاری تبلیغ طلیعه داران ظهور اهواز طی دو هفته گذشته انجام شداز مسئول محترم این کانون حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی جزایری با پشتیبانی و نظارت سررابط محترم کانون خادمیاری مبلغین خوزستان تقدیر و تشکر می شود.