ارسال پیام تشکر آستان قدس رضوی از کانون خادم‌یاری تبلیغ حوزه علمیه امام خامنه‌ای «مدظله»

به گزارش مجموعه فرهنگی طلیعه داران ظهور؛ آستان قدس رضوی با ارسال پیامی از فعالیت کانون خادم‌یاری تبلیغ حوزه علمیه امام خامنه‌ای «مدظله»  تقدیر و تشکر نمود.

آستان قدس رضوی به منظور توسعه خدمت به بارگاه نورانی حضرت علی بن موسی الرضا (عليه السلام) ترویج مبانی فکری و سیره عملی حضرت رضا (عليه السلام) و بهره مندی زائران و مجاوران آن حضرت به ویژه مستمندان و مستضعفان از فرصت زیارت و رفع استضعاف و توانمندسازی آن ها اقدام به ثبت نام طرح خادمیاران رضوی نموده است.

بر این اساس شرایطی فراهم شده که عموم علاقه مندان و آرزومندان واجد شرایط خدمت به بارگاه منور رضوی بتوانند توفیق خدمت به آن حضرت را از مسیر خدمت به محرومان و مستمندان شهر و دیار خود و یا ارائه خدمت و همکاری تخصصی با مجموعه ها و موسسات آستان قدس رضوی بیابند.

در همین راستا حوزه علمیه امام خامنه‌ای «مدظله» کانونی با هدف تبلیغ معارف اسلامی و خدمات اجتماعی با عنوان کانون خادم‌یاری تبلیغ حوزه علمیه امام خامنه‌ای «مدظله» تاسیس نمود. 

آستان قدس رضوی چندی پیش با ارسال پیامی از فعالیت کانون خادم‌یاری تبلیغ حوزه علمیه امام خامنه‌ای «مدظله» تقدیر و تشکر نمود.

متن پیام تشکر آستان قدس رضوی

توفيق خدمت

به همت كانون خادمياری مبلغین حوزه علمیه امام خامنه‌ای «مدظله العالی»استان خوزستان، جلسه مطالبه گری از وضعیت فرهنگی شهرداری اهواز با حضور عضو مسئول کمیسیون فرهنگی شورای شهر اهواز تشکیل گردید.از حجت الاسلام والمسلمین منصوری و مبلغین کانون خادمیاری تبلیغ حوزه امام خامنه ای اهواز تشکر و قدردانی می گردد.