آموزش آداب و مهارت‌های زندگی اسلامی در مدارس مرکز استعدادهای ناب

به گزارش مجموعه فرهنگی طلیعه داران ظهور؛ آموزش آداب و مهارت‌های زندگی اسلامی از مهم‌ترین برنامه‌های اولویت‌دار در مدارس مرکز استعدادهای ناب است.

آموزش آداب و مهارت‌های زندگی اسلامی از مهم‌ترین برنامه‌های اولویت‌دار در دوره ابتدایی محسوب می شود و پایبند بودن به انضباط اجتماعی از دوران کودکی با رعایت نظم، قانون‌مداری، مشارکت، انصاف و امر به معروف و نهی از منکر ضروری است.

مدارس مرکز استعدادهای ناب از ماه ها پیش با انجام برنامه های و کارهای مختلفی مانند پخش مستندهای کوتاه، انجام سخنرانی های شاد و جذاب در مناسبت های مختلف، دعوت از روحانیون برای برگزاری نماز جماعت به همراه انجام بازی های هدف دار در بین نماز، برگزاری تئاتر دانش آموزشی و کلی برنامه های دیگر در سدد این بودند که آداب و مهارت‌های زندگی اسلامی را به دانش آموزان بیاموزند.

اکنون بعد از گذشت چند ماه آثار و نشانه های تأثیر و یادگیری دانش آموزان را مشاهده می کنیم. نشانه هایی مانند بوسیدن دست پدر و مادر وحتی آموزگارن به صورت خود جوش توسط دانش آموزان، نوشتن انشاء ها و نامه های محبت آمیز به امام زمان  (عجل الله تعالی فرجه الشریف) و رهبر انقلاب (مدظله العالی) را شاهد هستیم.

مدارس مرکز استعدادهای ناب با عناوین و روش های مختلف این برنامه ها را در کانال مدرسه خود در پیام رسان گپ منتشر کرده اند. عناوینی مانند آداب زندگی ، دوشنبه های متفاوت، زنگ مهدویت ، شنبه های شاد و … از جمله هشتگ هایی است که شما والدین می توانید این برنامه ها را دنبال کنید.

ارتقای کیفیت فرآیند آموزش قرآن به ویژه در پایه‌های اول تا سوم دوره ابتدایی را از دیگر برنامه‌های مهم مدارس مرکز استعدادهای ناب است. در این راستا جشن ختم جزء آموزش قرآن با روش های مختلف و جذاب از برنامه های قرآنی مدارس محسوب مشود.

 

کانال های مدارس مرکز استعدادهای ناب در پیام رسان ایرانی گپ

پیش دبستان و دبستان دخترانه شهدای رضوان (sh_rezvan@ )

پیش دبستان و دبستان دخترانه بهشت قرآن ( beheshtqorangolestan@ )

پیش دبستان و دبستان پسرانه بهشت صابرین ( beheshtesaberin@ )

دبیرستان استعدادهای ناب صالحین ( nab_salehin@ )

 

دانلود پیام رسان ایرانی گپ