آغاز طرح آشیانه

 مرکز خانواده موفق با پشتوانه تجربه 6 ساله خود درزمینه‌ی اجرای برنامه‌های فرهنگی و آموزشی برای خانواده‌ها،  طرحی را در قالب، طرح اجتماعی فرهنگی آشیانه برنامه‌ریزی و اجرا نموده است .

این طرح باهدف ارائه تمامی خدمات موردنیاز خانواده‌ها با تخفیف ویژه در زمینه‌های ،اغذیه ، تعمیرات اتومبیل و لوازم منزل، پزشکی، کالای خانه، پوشاک، دوره های فرهنگی، آموزشی و تفریحی و … برنامه‌ریزی‌شده است.

 

این طرح ضمن کاهش هزینه‌های خانواده‌ها ، افزایش مشتریان فروشگاه‌های عضو طرح را به دنبال خواهد داشت.

روش های ثبت نام در طرح

خانواده‌ها جهت ثبت‌نام در طرح و دریافت کارت طرح آشیانه می‌توانند با مراجعه به فروشگاه‌های منتخب (که در بروشور طرح با علامت * مشخص شده اند) و یا پایگاه اینترنتی www.taliedaran.ir  با پرداخت 15،000 تومان برای 3 ماه از خدمات این طرح بهره‌مند شوند. (مشاهده روش های ثبت نام)  هر خانواده می‌تواند با مراجعه به یکی از فروشگاه‌های منتخب ، جهت ثبت‌نام و دریافت کارت طرح اقدام نمایند.

 

دارندگان کارت طرح آشیانه می‌توانند از بیش از 100 فروشگاه و مراکز رفاهی، درمانی ، خدماتی طرف قرارداد طرح با تخفیف 5 الی 60 درصد استفاده نموده و هزینه‌های خانواده خود را کاهش دهید.

با توجه به اینکه هر کارت ویژه هر فصل سال تهیه‌شده است ، خانواده‌های عضو طرح لازم است در پایان هر فصل 3 ماهه جهت دریافت کارت فصل بعد به همراه پرداخت مبلغ 15 هزار تومان اقدام نمایند.

دوره های آموزشی فرهنگی

ازجمله برنامه‌های این طرح ارائه خدمات فرهنگی آموزشی به خانواده‌ها می‌باشد. با توجه به نیاز و دغدغه خانواده‌ها نسبت به رشد و تربیت فرزند خود ، افزایش نشاط در خانواده، بهبود روابط خانوادگی، افزایش مهارت‌های فرزند خود و هنرآموزی مادران و بهبود روند تحصیلی فرزندان ، این طرح به نیاز خانواده‌ها پاسخ داده و در تمامی این موضوعات برنامه ارائه داده است.

 

اعضای طرح آشیانه می‌توانند در تمامی برنامه‌های فرهنگی آموزشی ویژه والدین ، مادران و فرزندان با تخفیف ویژه شرکت نمایند.

این طرح با عضویت ‌چندین هزار خانواده به دنبال افزایش مراکز رفاهی و خدماتی فرهنگی است تا در سال بتواند به کاهش هزینه‌های خانواده‌ها و بهره‌مندی از خدمات فرهنگی آموزشی آن‌ها کمک نمایند.

در آینده نزدیک طرح آشیانه با هماهنگی با مراکز اسکان و اغذیه در شهرهای مختلف ایران، زمینه سفر ارزان‌قیمت را برای شما فراهم می‌آورد.

به امید شادکامی شما خانواده‌های محترم…