آغاز ثبت نام دوره تربیت معلم و مربی-مبتنی بر اندیشه شهید مطهری

به گزارش روابط عمومی مجموعه فرهنگی طلیعه داران ظهور ؛ حجت الاسلام والمسلمین ایمان کسایی مسئول دبیرخانه بینش مطهر استان خوزستان اعلام کرد :بر اساس تفاهم های انجام شده بین دانشگاه فرهنگیان و موسسه بینش مطهر و مرکز مطالعات راهبردی تربیت اسلامی ،دومین دوره تربیت معلم و مربی با محوریت آثار و اندیشه های استاد شهید مطهری (ره)(بینش مطهر) در رشته ها و مقاطع مختلف در تهران و بعضی مراکز استان ها و شهرستان ها ویژه آقایان و بانوان، دارای مدرک کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در همه رشته ها، و طلاب علوم دینی برگزار می گردد.

ایشان افزوند؛این دوره جهت شناسایی، استعداد سنجی و معرفی معلمین برتر به مدارس متقاضی معلم و معرفی اساتید حق التدریس به دانشگاه فرهنگیان می باشد. و همچنین این دوره جزء دوره های ضمن خدمت برای دانشجو معلمین دانشگاه فرهنگیان و معلمین رسمی محسوب می گردد.

مزیتهای دوره تربیت معلم و مربی بینش مطهر
معرفی اساتید حق التدریس به دانشگاه فرهنگیان (دارندگان مدرک کارشناسی ارشد و دکتری)

معرفی کارشناس و مدیر به سپاه های استانی (دارندگان مدرک کارشناسی ارشد و دکتری)

دوره ضمن خدمت برای دانشجو معلمین دانشگاه فرهنگیان

دوره ضمن خدمت برای معلمین رسمی

شناسایی و به کارگیری مدرس بینش مطهر

جدب و به کارگیری معلم برای مدارس راهیان کوثر از دوره بینش مطهر

وی در خصوصی مهلت و هزینه های مربوط به ثبت نام در این دوره بیان کردند؛ مهلت ثبت نام در این دوره تا 10 مهر 13۹7 و از طریق سایت مجموعه فرهنگی طلیعه داران ظهور می باشد. هزینه این دوره مانند سایر دوره های موسسه بینش و مرکز مطالعات راهبردی تربیت اسلامی ۹6000 تومان میباشد. ثبت نام به صورت اینترنتی است و از طریق لینک زیر انجام میشود.

[su_button url=”http://www.taliedaran.ir/online-registration-period-of-insight/” target=”blank” style=”flat” background=”#2ac033″ size=”5″ center=”yes”]ثبت نام بینش مطهر [/su_button]

دبیرخانه بینش مطهر استان خوزستان
آدرس: اهواز خیابان امام خمینی (ره) شرقی. بین خ سلطانی و یوسفی روبروی سازمان میراث فرهنگی استان خوزستان.مجموعه فرهنگی طلیعه داران ظهور

تلفن: 06135536345

موبایل:09163058162

ثبت نام کنندگان در دوره،در کانال خانواده بینش مطهر خوزستان در پیام رسان گپ عضو شوند.

https://Gap.im/binesh_khu